Як потрібно голитися.

Природа нагородила чоловіків рясною рослинністю на обличчі, яку доводиться голити мало не кожен день. Але нерідко в результаті гоління трапляються порізи і роздратування, які доставляють масу неприємних відчуттів. Щоб видалити зайвий волосяний покрив з особи, достатньо п'яти хвилин і декількох рухів леза, але тільки за умови, що ви враховуєте правила грамотного гоління.
Вам знадобиться
  • - бритва;
  • - піна або гель;
  • - одеколон або лосьйон;
  • - рушник.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до гоління, необхідно як слід пом'якшити шкіру обличчя і утворилася щетину, для цього вам знадобиться гаряча вода. Ретельно помийте обличчя помірно гарячою водою, можна скористатися гарячим рушником, який слід попередньо нагріти.
2
Доцільніше використовувати крем, піну або гель для гоління, вони не містять мила, відповідно не будуть сушити шкіру обличчя. Видавіть невелику кількість засобу для гоління на руку і розмажте по щетині рівним шаром. Регулярно міняйте лезо, так як тупе може викликати сильне роздратування на шкірі, через що багато чоловіків перестають голитися і носять бороду.
3
Потримайте лезо під струменем гарячої води і приступите до гоління, починаючи з області щік і прямуючи зверху вниз. Ділянка шиї слід голити знизу вгору, виходить, що ви рухаєтеся по росту волосся. Плюс такого способу гоління - відсутність роздратування, але при цьому деякі ділянки можуть залишатися недостатньо поголеними.
4
Після того як ви збрили основну довжину щетини, змастіть обличчя піною або гелем і збрийте залишки проти росту волосся. Якщо ви підете даними рекомендаціям, ідеальна гладкість особи вам буде забезпечена. Підборіддя і вуса голіть таким же чином, але приступайте до них в самий останній момент, оскільки волосся в цих позначках більш жорсткі, і їм потрібно дати більше часу, щоб вони пом'якшилися під дією піни або гелю. Не варто забувати промивати лезо бритви гарячою струменем води після одного-двох проходів по обличчю.
5
Після завершення процесу гоління змийте залишки засобу гарячою водою і перевірте обличчя на залишки не збрити щетини. Якщо такі є, акуратно добро їх (можна навіть без використання піни). Нерідко виникають складнощі з голінням ділянок поруч з носом, а також лінією підборіддя від вух до шиї. Спробуйте підійти до кожному не пробрітому ділянці індивідуально, підбираючи при цьому різні кути, під якими можливо збрити залишилися волоски.
6
Після вмивання прохолодною водою витріть насухо обличчя і використовуйте одеколон для дезінфекції або лосьйон. Не бажано застосовувати крему після гоління, так як це загрожує появою жировиків.