Як відучити від горщика.

Більшість батьків не знають точного часу, коли необхідно починати привчати малюка до використання унітазу. Зазвичай діти готові вчитися використовувати туалет після того, як навчаться самостійно контролювати м'язи сечового міхура і прямої кишки. Проте, на емоційну підготовку може піти набагато більше часу.
Інструкція
1
Відучувати малюка від горщика необхідно після півтора - двох років. Саме в цьому віці ви повинні організувати його перше знайомство з унітазом, але багато в чому все залежить від особливостей вашої дитини.
2
Розкажіть своєму малюкові, що він вже виріс, а дорослі люди не користуються горщиком. Вони обов'язково повинні ходити в туалет. Не забувайте, що крихітка у всьому намагається наслідувати своїх батьків, тому в даній ситуації вам необхідно цим скористатися і показати йому приклад.
3
В першу чергу привчите малюка самостійно виливати в унітаз вміст свого горщика і зливати воду. Щоразу хвалите крихту за виконану роботу. Пам'ятайте, що багато дітей не сідають на унітаз, оскільки бояться провалитися і думають, що їх змиє потоком води. Дитина не повинен про це думати. Вселите йому, що унітаз - це абсолютно безпечне і вельми цікавий пристрій.
4
Справитися з цим вам допоможуть маленькі хитрощі. Цікавим дітям дуже подобається натискати на кнопочку зливу і спостерігати за тим, як з бачка ллється вода. Купіть освіжувач для унітазу, який буде фарбувати воду в якийсь яскравий колір. Ваш малюк прийде в повний захват, спостерігаючи за тим, як вода буде ставати синьою, жовтою, зеленою або червоною.
5
Потім разом з дитиною зробите похід в магазин і купіть накладку для унітазу, спеціальні сходинки або маленьку табуретку. Найкраще придбати табуретку з прогумованими ніжками, щоб вона не ковзала і малюк не впав. Після покупки вашому малюку обов'язково захочеться протестувати на собі все нові пристосування.
6
Для початку дозвольте йому просто посидіти на унітазі, щоб потренуватися і звикнути. Похваліть його за це. Деякі батьки вважають, що діти більш охоче звикають до туалету, якщо їх відволікати під час його відвідин. Можна почитати малюку книгу або пограти з ним в якусь гру.