Як визначити вартість продукту.

Вартість продукту складається з сукупних витрат на виробництво, накладних витрат точки торгівлі з урахуванням прибутку виробника та представника, що реалізовуватиме товар, а також з урахуванням регіональних цін на аналогічну продукцію, щоб її збут був рентабельним.
Вам знадобиться
  • - акт;
  • - схема.
Інструкція
1
Якщо ви виробляєте продукцію самостійно, врахуйте всі витрати, пов'язані з виготовленням. Щоб ваша робота була беззбитковою, розраховуйте вартість товару із сум, витрачених на матеріали, оплату енергоресурсів, необхідних для виробництва, податків і заробітної плати співробітників.
2
До отриманого результату додайте відсоток накрутки, який буде вашою прибутком. Ви отримаєте відпускну оптову ціну товару для реалізації. За вказану вами вартість оптові закупівельники отримуватимуть ваш товар на складі.
3
При реалізації власного товару через свої роздрібні мережі додайте до оптової вартості торговельну накрутку. У цю суму ви можете включити всі витрати, пов'язані з перевезенням товару транспортом, виплату податків, зарплати співробітникам, які будуть займатися роздрібною реалізацією, і включити відсоток прибутку торговельних підприємств (ПБО №5/1, п.№13).
4
Незалежно від того, що вартість товару ви можете зробити будь-який, ви зобов'язані враховувати ціну на аналогічні товари в своєму регіоні. Законом не заборонено не тільки включати у вартість товару всі витрати, пов'язані з його виробництвом і реалізацією, а й робити будь-яку торговельну накрутку понад цю суму. Різниця між витратами і вартістю буде прибутком підприємства. Але така цінова політика призводить до нерентабельності через низький попит на продукцію, вартість якого максимально завищена.
5
Точка торгівлі повинна вести облік відпускної вартості товару. Прийом виробляєте за дебетом 41, кредитом 60. Накладну заповнюйте з урахуванням торгової накрутки, яку потрібно вносити під номером 42. При встановленому обліку відпускної вартості з накруткою записуйте у відповідній графі закупівельну і відпускну вартість товару.
6
Цінову політику зафіксуйте у внутрішніх актах підприємства. Прикладіть схему застосовуваних накруток по кожному найменуванню товару окремо або по всім товарам однієї процентною ставкою.
Визначення ціни продукту - один з найскладніших питань у бізнесі. За великим рахунком, ціну продукту визначає ринок, але також необхідно враховувати вартість виробництва вашої продукції, щоб не працювати собі в збиток.
Інструкція
1
Визначте змінні витрати на одиницю продукції, що випускається. Це ті суми грошових вкладень, розмір яких змінюється в залежності від обсягів виробництва, розділених на кількість випущеного товару.
2
Обчисліть постійні витрати. Їх розмір не змінюється в залежності від кількості вироблених товарів. В них можуть входити орендні та комунальні платежі, заробітна плата управлінського персоналу, амортизація обладнання, торгові витрати і т.п.
3
Вирішіть, який обсяг продукції ви будете виробляти. Ця кількість можуть визначати як можливості самого виробництва, так і розміри ринку збуту.
4
Визначтеся з тим рівнем доходу, який вам хотілося б отримувати. Додайте до нього всі витрати на виробництво виробів і додаткові витрати на розширення виробництва. Ця сума, розділена на кількість продукції, що випускається, дасть потрібну ціну.
5
Проаналізуйте ринок. Порівняйте ціни на аналогічну продукцію і товари-замінники у ваших конкурентів. Відрегулюйте розмір вартості випущених вами товарів залежно від якості. Якщо продукція конкурентів дещо гірше, то ви можете встановити ціну вище, ніж у конкуруючих підприємств.
Корисна порада
Завжди ставте себе на місце потенційних клієнтів. Сильно занижуючи ціну продукту, ви можете сформувати у них думка про низьку якість ваших товарів. А при більш високій вартості вони, можливо, не захочуть купувати такий же товар, як у ваших конкурентів. Якщо у вас немає часу або досвіду у вивченні уподобань вашої цільової аудиторії, найкраще мати в штаті хорошого маркетолога або звернутися за допомогою в спеціалізовану компанію.Меняя ціну продукту, необхідно добре розуміти, чого ви хочете добитися. Крім зростання прибутку можна розраховувати на збільшення частки вашого підприємства на ринку, в такому випадку зниження цін буде оптимальним вибором.