Як відправити бандероль поштою.

Щоб відправити бандероль по пошті, не потрібно докладати багато зусиль. Єдине, що заподіє незручність, це те, що може доведеться простояти в черзі. Крім того, відправка бандеролі не безкоштовна, її вартість залежить від розмірів посилки і місця призначення.
Інструкція
1
Визначте тип бандеролі, яку збираєтеся відправити. Цей вибір залежить від двох факторів: призначення і статус. По пункту призначення бандероль може бути внутрішньою, якщо пересилання провадиться по території країни, і міжнародною, якщо одержувач перебуває за кордоном. За статусом вона буває простий, замовний і з оголошеною цінністю.
2
На вміст всіх поштових відправлень існує ряд обмежень, з якими можна ознайомитися на сайті поштової служби або в найближчому відділенні. Матеріалами, які можуть бути передані таким способом, є друковані видання, фотографії та рукописи загальною вартістю не дорожче 10 000 рублів, що виключають порнографічний характер або заклик до терору.
3
Перевірте, чи відповідають розмір і вага вашої бандеролі допустимим нормам. Мінімальна вимір має бути не менше 0,1 м, а максимальне - 0,9. Найменша вага - 100 г, а найбільший варіюється від 2 кг для пересилки всередині країни до 5 кг за її межі.
4
Виберіть спосіб доставки бандеролі з оголошеною цінністю: наземний або повітряний транспорт або комбінацію обох способів. Ви зможете відслідковувати всі етапи пересилання на віртуальному сайті за поштовим ідентифікатором, що складається з 14 символів, також повідомити цей номер адресату.
5
Візьміть поштовий бланк у співробітника відділення або на стійці інформації. Внесіть дані свого паспорта, адреса прописки, вкажіть тип бандеролі та адресу отримання. Покладіть речі в пакет, відповідний за розміром, і передайте разом з бланком поштового службовця. Оплатіть послугу.
6
Пам'ятайте, що проста бандероль вручається одержувачу без розписки. Якщо ви хочете бути впевненими, що він отримав ваше відправлення, то виберіть замовну бандероль або з оголошеною цінністю. Другий тип можливий тільки для відправки всередині країни, а за кожну повну грошову одиницю накладеного платежу стягується певна плата.