Як знайти виручку.

В економіці виручкою прийнято називати кількість грошових одиниць, які були отримані в результаті операції купівлі-продажу тих чи інших товарів або послуг. Визначити це кількість можна завжди, але найчастіше це потрібно при складанні економічних розрахунків підприємства, рентабельність якого безпосередньо залежить від виручки.
Вам знадобиться
  • Інформація:
  • - про попит споживачів на ті чи інші товари (послуги);
  • - про ціну на одиницю товару (послуги);
  • - про кількість витрачених фінансів за розрахунковий період часу.
Інструкція
1
Для визначення кількості виручених коштів необхідно знати про попит споживачів на ті чи інші товари та послуги. Це допоможе обчислити прибуток прямим способом. Якщо ж інтерес покупців нестабільний, доведеться скористатися зворотним методом.
2
Щоб отримати точні дані, потрібно дуже строго вести облік продукції або послуги, реалізацією якої займається підприємство. А саме, необхідно знати, яка вартість одиниці даної продукції (послуги) і скільки цих одиниць було продано за встановлений часовий відрізок. Потім потрібно перемножити кількість реалізованих одиниць на ціну за одну з них, так ви отримаєте виручку .
3
У тому випадку, якщо ви не знаєте, наскільки користується попитом той чи інший товар у покупців, доведеться обчислювати виручку зворотним методом. По-перше, треба встановити кілька тимчасових точок, в яких ви будете фіксувати кількість ще непроданих товарів або не надали послугу, дуже важливі будуть перша і остання. Потім потрібно зрозуміти, скільки товарів (послуг) було готове до реалізації за час між першою і останньою крапкою, які ви намітили. Відніміть з кількості товарів, які вам не вдалося продати за встановлений період, зразкові залишки, які, за вашими розрахунками, повинні були залишитися. Потім відніміть ці ж залишки з одиниць продукції, які були наявні на початку часового періоду. Залишилося в підсумку число помножте на вартість однієї одиниці товару або послуги. Але тут не можна говорити про точність розрахунків, тому точний попит невідомий.
4
Крім того, для визначення виручки потрібно обчислити собівартість реалізованого товару. Потрібно визначити всі витрати за часовий період, який вас цікавить. У їх число входять: фінанси, витрачені на покупку товарів і утримання штату співробітників; витрати на різні податки, приміщення та обладнання та ін. Отриману суму відніміть із загальної виручки, отриманої з твору ціни одиниці товару (послуги) на кількість реалізованого товару.
Грошові кошти чи інші блага, отримані підприємством в результаті його діяльності, визначають виручку від реалізації товарів або послуг. Метод розрахунку виручки від реалізації залежить від того, коли виручка надійшла на рахунок підприємства: до відвантаження товару чи після.
Інструкція
1
Розраховувати загальну суму виручки, отриманої від реалізації кожної позиції товару в партії, слід шляхом множення кількості виробів, які вийшло реалізувати (так званий обсяг реалізації), на вартість однієї одиниці виробу з цієї партії. Сама формула виглядає наступним чином: В = Р * Ц, де В - це виручка, Р - обсяг реалізації, Ц - вартість реалізації одного виробу.
2
Визначити суму виручки від реалізації поточного або планового періоду також можливо грунтуючись на ціни базового періоду. Ці ціни реагують на очевидні зміни, що відбуваються у плановому періоді, орієнтуючись на попит і пропозицію на ринку.
3
Знаючи обсяг товарного випуску виробів у запланованому періоді, можна розрахувати обсяг реалізації. Дана схема розрахунку така: залишки виробів, нереалізовані з минулого періоду, додаються в плановому, а залишки наприкінці планового періоду віднімаються. Сама формула виглядає так: Р = О1 + Т-О2. Тут Р - обсяг реалізації (плановий період); О1, О2 - залишки нереалізованої продукції на початку і наприкінці планового періоду відповідно; Т - випуск товарів у запланованому періоді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=13NJWrLCkns
Зверніть увагу
Не плутайте виручку і прибуток, оскільки прибуток є приватним від різниці виручки і витрат, понесених компанією в результаті реалізації своєї продукції.
Корисна порада
Виходячи з останньої формули, обсяг залишків продукції на початок року підсумовується з решти готової продукції на складах організації, товарів, за які не розплатилися покупці у встановлені терміни, товарів відвантажених, товарів, що перебувають на збереженні у заказчіков.Размер товарів, залишилися на рахунку підприємства наприкінці планового року, підлягає обліку, згідно з термінами, вказаними в документообігу. Сюди відносяться нормативні залишки ДП на складах організації та товарів відвантажених, чий термін відвантаження ще не настав.