Як можна заплести довге волосся. Як можна заплести волосся в школу собі відео.

Довгі волосся можна заплести в коси, вони додадуть вигляду особливу чарівність, підкреслять красу і жіночність. Зачіска з кіс доречна на святкових заходах, на роботі і вдома.
Інструкція
1
Французька косаВиделіте три пасма і почніть плести звичайну косу. При кожному подальшим переплетенні до крайніх прядкам потрібно додавати волосся справа і зліва. Починати плетіння можна з верхівки або від скронь.
2
Коса в косеСоберіте волосся на потилиці, із загальної маси виділіть невелику частину, заплетене її в косу. Частину теж слід заплести. У вас повинно вийти дві коси - тонка і товста. Оповте товсту навколо тонкої, закріпіть зачіску шпильками.
3
Коса з жгутовСоберіте волосся в хвіст, розділіть їх на три частини. Праву пасмо скрутіть джгутом проти годинникової стрілки і закріпіть. Центральну частину скрутіть таким же чином, далі скрутіть ліву. Накладіть за годинниковою стрілкою ліву пасмо на дві інші. Частина волосся, яка тепер опинилася зліва, накладіть на інші пасма. Такий технікою плетіть косу до кінця.
4
Пелюстки з косВиделіте частину волосся з лівого боку, решта приберіть в хвіст. З вільних сплетіть французьку косу, збираючи в неї волосся тільки праворуч. Тепер виділіть пасма з правого боку і заплітають їх так само, але забираючи в косу волосся зліва. Таким чином чергуйте боку, поки вільною не залишиться тільки центральна частина волосся. Заплетіть вільні локони у французьку косу, вплітаючи в неї волосся з обох сторін. У підсумку на потилиці у вас повинні утворитися маленькі кіски, їх слід з'єднати і прикрасити бантом або шпилькою.
5
ДракончікЗачешіте волосся вперед, почніть плести з потилиці до маківки французьку косу. З верхівки почніть плести звичайну косу, закріпіть її непомітною гумкою і заправте під французьку.
6
КоронаРасчешіте волосся і рівномірно розподіліть їх по колу. Почніть плести французьку косу з потиличної частини, захоплюйте волосся тільки з одного боку, плетіть по колу.
Довге волосся ніколи не виходять з моди і завжди привертають захоплені погляди, особливо якщо вони доглянуті і укладені в красиву зачіску. Напевно, немає на світі жодної дівчини чи жінки, яка не вміла б заплести найпростішу косичку. Але цей спосіб плетіння сьогодні не дуже популярний. Як же заплести косу з довгого волосся, щоб завжди виглядати стильно і сучасно?
Вам знадобиться
  • - шпильки;
  • - обтягнута гумка;
  • - заколки для волосся;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Французькі коси Ретельно зачешите все волосся назад за допомогою гребінця. Виділіть пасмо на середині тім'яної зони і розділіть її на три рівні частини. Почніть плести звичайну косу. Для цього накладіть спочатку праву, а потім ліву пасмо на середню. Перед тим як переплести косу вдруге, необхідно захопити невелику частину вільного волосся, розташованих праворуч. Накладіть увеличившуюся праву пасмо на середню. Виконайте ту ж операцію з лівого боку. Чим більше розмір захоплюваної пасма, тим крупніше вийде плетіння коси.Продолжайте діяти за аналогією, заплітаючи косу до рівня шиї. Коли вільних волосся не залишиться, заплетене залишилися в звичайну косу. Закріпіть зачіску гумкою або шпилькою.
2
Коси-жгутиРасчешіте волосся і зробіть «хвіст», зафіксувавши його гумкою на потилиці. Розділіть «хвіст» на три рівні частини. Скрутіть праву пасмо в джгут, закручуючи його проти годинникової стрілки, і зафіксуйте. Зробіть джгути із середньої і лівої пасом, діючи за аналогіі.Наложіте крайню ліву пасмо на середню і праву. Візьміть волосся, що опинилися ліворуч, і знову накладіть їх за годинниковою стрілкою. Заплетіть косу до кінця, діючи за аналогією. Зафіксуйте кінці волосся гумкою або затиском.
3
Коса з чотирьох прядейЗачешіте волосся на потилицю і розділіть їх на чотири однакові пасма. Візьміть крайню праву частину і накладіть її на сусідню. Притримуйте волосся рукою. Накладіть наступну, третю праворуч, пасмо на вже заплетенние.Заведіте крайню ліву частину вправо, під волосся. Переплетіть пасмо, що залишилася ліворуч, з передостанньої на правій стороні, наклавши її зверху. Діючи за аналогією, заплетене косу до бажаної дліни.Соберіте волосся скроневих і потиличних зон, що не увійшли до зачіску і подколіте їх за допомогою шпильок. Зафіксуйте зачіску гумкою.