Як призначити комп'ютер сервером.

Під час створення локальних мереж нерідко використовують певний комп'ютер в якості сервера. Даний підхід дозволяє не купувати маршрутизатор і детально контролювати доступ мережевих комп'ютер ов ко зовнішнім ресурсам.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор;
  • - пасивне.
Інструкція
1
Виберіть стаціонарний або мобільний комп'ютер , через який інші пристрої будуть отримувати доступ в інтернет. Краще використовувати стаціонарний ПК, тому що він повинен бути постійно включений. Крім того, в вибраному пристрої повинне бути присутнім мінімум два мережевих адаптера.
2
Якщо ви все-таки вирішили використовувати мобільний комп'ютер , придбайте перехідник USB-LAN, що дозволяє підключати патч-корд до вказаного порту. Встановіть даний пристрій і обновіть для нього драйвери.
3
До однієї з мережевих карт підключіть кабель доступу в інтернет. Відкрийте список активних сполук. Налаштуйте підключення до сервера провайдера. Керуйтеся при цьому рекомендаціями фахівців компанії, що надає послуги доступу в інтернет.
4
Підключіть до іншого мережного адаптера патч-корд. Вільний коннектор цього кабелю підключіть до свитчу. З останнім пристроєм, в свою чергу, з'єднайте решта локальні комп'ютер и. Для цього використовуйте кручені пари прямого обтиску.
5
На комп'ютер е-сервері відкрийте список мережевих підключень. Відкрийте властивості мережевої карти, підключеної до світч. Встановіть для неї значення IP-адреси, рівне 192.215.100.1. Не змінюйте інші параметри протоколу TCP/IP.
6
Перейдіть до властивостей активного підключення до інтернету і виберіть вкладку «Доступ». Встановіть галочку напроти пункту, активирующего загальнодоступне з'єднання. В наступному полі вкажіть назву вашої локальної мережі.
7
Виконайте настройку параметрів протоколу TCP/IP інших ПК. Використовуйте при цьому такі значення: - 192.215.100.Х- IР-адреса-255.255.255.0 - Маска подсеті- 192.215.100.1 - Бажаний DNS-сервер-192.215.100.1 - Основний шлюз. В даному випадку параметр Х повинен бути більше одиниці і менше 250.