Як на комп'ютері зробити скріншот.

Скріншот (знімок екрану) можна зробити за допомогою вбудованих функцій операційної системи, під управлінням якої працює ваш комп'ютер. Можна для цього ж використовувати і додаткове програмне забезпечення - в цьому випадку, як правило, отриманий знімок екрану можна і відредагувати з використанням тієї ж самої програми.
Вам знадобиться
  • Додаток SnagIt.
Інструкція
1
На клавіатурі повинна бути кнопка, до якої прив'язана потрібна команда. Вона позначається англійської написом Print Screen або скорочено PrScn. Натисніть цю клавішу, щоб передати операційній системі ваше бажання зберегти картинку, яка в цей момент відображається на екрані. При використанні багатьох моделей переносних комп'ютерів (ноутбуків або нетбуків) цю клавішу треба натискати разом з кнопкою Fn. Отримавши команду, ОС помістить копію виведеного на монітор зображення в буфер обміну. Якщо вас цікавить не вся площа екрану, а тільки те вікно, в якому ви зараз працюєте, натисніть Print Screen в поєднанні з клавішею Alt.
2
Збережіть зображення з використанням будь-яких графічного редактора або, наприклад, текстового процесора Microsoft Office Word. Запустіть цю програму і вставте в порожній документ вміст буфера обміну. Новий документ створюється автоматично при запуску будь-якого редактора, а для вставки використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + V. Потім викличте діалог збереження - натисніть «гарячі клавіші» Ctrl + S. У діалозі вкажіть назву файлу і виберіть папку у вашому комп'ютері, на зовнішньому диску або в якому-небудь комп'ютері локальної мережі. При використанні графічного редактора можна вибрати і формат файлу-зображення. Потім натисніть кнопку зберегти, і завдання буде вирішено.
3
При використанні для цієї ж мети будь-якої спеціалізованої додатки порядок дій залежить від самої програми. Наприклад, якщо ви встановите в комп'ютер SnagIt, то робити скріншот теж потрібно з використанням клавіші PrintScreen, але її натискання не просто поміщає знімок в буфер обміну, а пропонує вибрати або якесь конкретне вікно, або виділити потрібну ділянку. Для вибраного вікна можна дати команду, щоб додати в знімок і його невидиму частину - SnagIt сам зробить прокрутку. Скріншот буде поміщений не в буфер обміну, а переданий у власну програму, яка являє собою графічний редактор з функціями, необхідними саме для редагування скріншотів.