Як на комп'ютері подивитися смс. Як подивитися повідомлення телефону за допомогою комп'ютера.

SMS-повідомлення, прийняті мобільним телефоном, що має COM- або USB-порт, можна переглянути за допомогою комп'ютера. Для цього слід використовувати емулятор терміналу та модемні AT-команди.
Інструкція
1
Знайдіть в інструкції до мобільного телефону згадка про можливості управління ним за допомогою модемних AT-команд.
2
Підключіть телефон до комп'ютера. Врахуйте, що послідовні порти мобільних телефонів працюють при напрузі в 3,3 або 5 В, а комп'ютерів - при напрузі в 12 В. Щоб не зіпсувати мобільник, скористайтеся мікросхемою MAX232 в стандартній схемі включення. За відсутності у комп'ютера COM-портів такий апарат можна підключити до USB через перетворювач FT232 або аналогічний, також в стандартній схемі включення, або кабель з вбудованим перетворювачем. Нарешті, якщо телефон обладнаний USB-портом (що зустрічається найчастіше), його можна підключити до відповідного порту комп'ютера безпосередньо. Використовуйте для цього шнур, що підходить до вашого апарату.
3
Деякі стільникові телефони підтримують роботу USB-порту в декількох режимах. Виберіть серед них через меню режим роботи як модем. Якщо апарат Nokia, випущений після 2009 року, буде визначатися в цьому режимі як знімний привід оптичних дисків з драйверами, встановіть режим PC Suite. Тоді він визначиться як відразу кілька пристроїв, підключених через USB-хаб. Одним з цих пристроїв і виявиться модем.
4
Запустіть програму емуляції терміналу. В Linux вона називається Minicom, а в Windows - Hyper Terminal. В DOS можна скористатися термінальної програмою, що входить до складу пакету DOS Navigator, але вона не здатна працювати з USB-портами.
5
Оберіть порт, до якого підключений телефон. Його назва залежить від того, до якого порту підключений телефон, і яка використовується операційна система. Якщо порт обраний правильно, на команду ATZ апарат повинен відповісти OK.
6
Введіть команду AT + CMGR = n, де n - номер повідомлення в списку. Зміст цього повідомлення буде виведено на екран. Деякі телефони також здатні інтерпретувати команду AT + CMGL="ALL", що змушує апарат вивести відразу всі SMS-повідомлення. Кодування кирилиці в них - зазвичай Unicode, але бувають і винятки.
Зверніть увагу
COM-порт, на відміну від USB, не допускає «гарячого» підключення. Навіть до USB підключати телефон випливає, тимчасово від'єднавши зарядний пристрій (його можна приєднати назад, завершивши підключення).