Як на ноутбуку Sony включити камеру. проги, драйвера веб камеру на ноутбуці соні.

Більшість мобільних комп'ютерів фірми Sony оснащують web-камерами. Стабільна робота цих пристроїв забезпечується спеціальними драйверами чи універсальними програмами.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - Skype;
  • - ArcSoft WebCam Companion.
Інструкція
1
Відвідайте сайт www.sony.ru/support/ru. Відкрийте вкладку «Підтримка» і заповніть поле «Почніть роботу». Введіть в нього точну назву моделі вашого мобільного комп'ютера. Тепер натисніть кнопку «Знайти підтримку» і дочекайтеся відкриття списку доступних драйверів і інструкцій.
2
Виконайте завантаження комплекту драйверів для web-камери або універсального загального пакета, призначеного для обраної моделі ноутбука. Встановіть викачані програми. Якщо після завершення цієї процедури web-камера не запрацювала, відкрийте меню «Диспетчер пристроїв».
3
Клацніть правою кнопкою миші по іконці камери і виберіть пункт «Властивості». Відкрийте вкладку "Драйвер", вибравши відповідний пункт. Натисніть кнопку «Оновити». Перейдіть до каталогу, в який були збережені завантажені з сайту файли.
4
Виберіть програму для управління пристроєм відеозахоплення. Для ноутбуків Sony ідеально підійде утиліта ArcSoft WebCam Companion. Встановіть зазначену програму.
5
Перезавантажте мобільний комп'ютер і запустіть встановлене додаток. У разі появи повідомлення про те, що web-камера не виявлено, вручну активуйте пристрій.
6
Для цього затисніть кнопку Fn на клавіатурі ноутбука. Тепер натисніть кнопку, на якій намальований значок web-камери. Зазвичай вона розташована в ряду F1-F12. Знову запустіть утиліту ArcSoft WebCam Companion і перевірте працездатність камери.
7
Якщо ви використовуєте зовнішню web- камеру спільно з ноутбуком фірми Sony, виконайте установку драйверів, необхідних для правильної роботи пристрою захоплення зображення. Для цього відвідайте сайт розробників камери.
8
Тепер встановіть мессенджер Skype. Ця програма підтримує абсолютна більшість web-камер. Перевірте працездатність пристрою. Виконайте точне підстроювання параметрів камери. Для цього відкрийте меню "Налаштування" і виберіть пункт "Налаштування відео».