Як налаштувати другий комп'ютер в мережі.

Під час створення локальної мережі важливо правильно вибрати і налаштувати параметри роботи всіх комп'ютерів. Це дозволить отримувати доступ до необхідної інформації, не знижуючи при цьому рівня захисту персональних даних.
Інструкція
1
Після підключення чергового комп'ютера до локальної мережі приступите до налаштування параметрів використовуваної карти. Для цього відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Клацніть по посиланню «Зміна параметрів адаптера».
2
Відкрийте властивості тієї мережевої карти, яка з'єднана з світче або маршрутизатором. Виділіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP (v4)». Натисніть кнопку «Властивості».
3
Оберіть параметри роботи цієї мережевої карти. При налаштуванні локальної мережі через маршрутизатор можна використовувати функцію автоматичного отримання IP-адреси. Це далеко не завжди зручно, тому що після кожної перезавантаження даний ПК буде отримувати нову адресу. Така схема сильно ускладнює швидкий доступ до мережевих ресурсів.
4
Використовуйте статичний IP-адресу, яку входить в діапазон допустимих значень. У тому випадку, якщо настроюється комп'ютер повинен отримувати доступ в інтернет через маршрутизатор, активуйте функцію автоматичного отримання адрес DNS-серверів.
5
Розпочніть налаштуванні безпеки даного комп'ютера. Якщо ваш ПК не підключений до інтернету, просто відключіть брандмауер. Для цього відкрийте меню «Система і безпека» в панелі управління. Виберіть підменю «Брандмауер Windows», клікніть по посиланню «Включення і відключення».
6
Вимкніть дану систему для домашньої та робочої групи. Залиште брандмауер активним для підключень до зовнішніх ресурсів. Створіть необхідну кількість мережевих ресурсів.
7
З метою забезпечення належного рівня безпеки створіть додаткову обліковий запис. Краще всього використовувати тип «Гість». Обов'язково встановіть пароль для створеного аккаунта.
8
При створенні загальнодоступних ресурсів виберіть пункт «Конкретні користувачі». Активуйте повний доступ до зазначених каталогом для недавно створеного облікового запису. Даний метод дозволить підключатися до відкритих ресурсів тільки тим користувачам, які знають логін і пароль.