Як з диска C перекинути в диск D. чи можна перекинути файли з диска с на диск д.

Нерідко у користувачів виникає необхідність вивільнити місце на системному розділі жорсткого диска. В таких випадках можна використовувати декілька варіантів перенесення інформації на інші локальні диски.
Вам знадобиться
  • Partition Manager 10.
Інструкція
1
Для перенесення файлів, що не мають відношення до операційної системи, скористайтеся стандартними утилітами. Відкрийте меню провідника і знайдіть потрібні файли. По черзі виділіть їх лівою кнопкою миші, затиснувши клавішу Ctrl.
2
Тепер клікніть по одному з вибраних файлів правою кнопкою миші і виберіть пункт «Вирізати». Відкрийте папку на локальному диску D і натисніть сполучення клавіш Ctrl і V. Всі виділені файли будуть переміщені в зазначений каталог.
3
Якщо вам потрібно перенести файли операційної системи, встановіть програму Partition Manager 10. Відкрийте головне меню утиліти, запустивши ярлик на робочому столі.
4
Виберіть пункт «Режим для досвідчених користувачів» в стартовому вікні програми. Розгорніть вкладку «Майстра». Знайдіть поле «Копіювати розділ" і клацніть по ньому лівою кнопкою миші.
5
Натисніть кнопку «Далі» і виділіть локальний диск С. Для цього використовуйте графічне зображення томів жорсткого диска. Знову натисніть «Далі» і виберіть місце для зберігання копії системного диска.
6
Обов'язково вкажіть розмір нового розділу. Зробіть його на 1-2 Гб більше, ніж займає диск С в даний момент. Це дозволить уникнути проблем, пов'язаних з нестачею вільного простору. Натисніть кнопку «Готово» після введення потрібних параметрів.
7
Розгорніть вкладку «Зміни». Клацніть по пункту "Застосувати фізично». Підтвердіть запуск програми, натиснувши кнопку «Так». Дозвольте утиліті перезавантажити комп'ютер для продовження роботи з локальними диска ми.
8
Копіювання системного розділу може тривати приблизно годину. Ні в якому разі не вимикайте комп'ютер під час цієї операції. Після автоматичної перезавантаження ПК перевірте наявність копії на вашому жорсткому диску.
9
Змініть параметри завантажувального сектора, якщо ви хочете призначити новий розділ системним. Для цього використовуйте інсталяційний диск ос Windows.