Як налаштувати 2 мережеві карти на інтернет.

Під час синхронного використання декількох мережевих адаптерів на одному комп'ютері можуть виникнути певні проблеми з доступом в інтернет або локальну мережу. Найчастіше подібні неполадки обумовлені невірної налаштуванням метрики.
Вам знадобиться
  • Аккаунт адміністратора.
Інструкція
1
Якщо при підключенні кабелю до другої мережевої карти на даному комп'ютері розривається з'єднання з інтернетом, змініть пріоритет адаптерів. В Windows Seven відкрийте панель управління, вибравши одне з посилань в меню «Пуск».
2
Знайдіть підменю «Центр управління мережами і загальним доступом» і відкрийте його. Тепер відкрийте посилання «Зміна параметрів адаптера», розташовану в лівій графі.
3
Якщо ви використовуєте Windows XP, то для доступу до зазначеного меню виберіть пункт «Мережеві підключення», натиснувши попередньо кнопку «Пуск». Знайдіть іконку мережевого адаптера, через який ваш комп'ютер отримує доступ в інтернет.
4
Клацніть по ній правою кнопкою миші і відкрийте властивості цієї мережевої карти. У меню, знайдіть пункт «Протокол інтернету (TCP/IP)» і відкрийте його параметри. В Windows Seven необхідно вибрати протокол TCP/IPv4.
5
Після відкриття параметрів мережевого адаптера натисніть кнопку «Додатково». Зніміть прапорець з пункту «Автоматичне призначення метрики». Встановіть вручну значення 1. Кілька разів натисніть кнопку Ok для застосування параметрів.
6
Виконайте дану процедуру для іншої мережевої карти. Природно, в поле «Значення метрики" поставте цифру 2.
7
Також змінити метрику можна через консоль управління Windows. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Програми». Знайдіть підменю «Програми» і клікніть по пункту "Командний рядок».
8
Введіть команду route print і натисніть клавішу Enter. З'ясуйте основний шлюз і номер інтерфейсу для обох мережевих карт. Введіть команду route -p add 0.0.0.0 mask 0.0.0.0 192.168.0.1 metric 1 if 10. Натисніть Enter. В даному прикладі число 10 означає номер інтерфейсу першого адаптера.
9
Аналогічним чином зміните метрику інший мережевий карти, замінивши рядок metric 1 на metric 2. Природно, адреса шлюзу також повинен бути змінений.