Як на два комп'ютери розвести інтернет.

Для підключення двох комп'ютерів до інтернет-каналу існує дві основні схеми. У першому випадку необхідно використовувати спеціальне обладнання, наприклад, роутер. Другий варіант припускає настройку одного з ПК як сервера.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі;
  • - мережеві карти.
Інструкція
1
Якщо ви віддаєте перевагу налаштувати локальну мережу з використанням маршрутизатора, придбайте зазначене обладнання. Для підключення стаціонарних комп'ютерів розумніше використовувати роутер без підтримки Wi-Fi каналу.
2
Підключіть комп'ютери до LAN-портів маршрутизатора. Це з'єднання повинно здійснюватися з використанням мережевого кабелю з коннекторами RJ45.
3
Підключіть до роутера кабель провайдера. Для цього в пристрої присутній порт WAN або DSL. Налаштуйте маршрутизатор таким чином, щоб пристрій одержав доступ до сервера провайдера. Для цього вивчите рекомендації на форумі відповідної компанії.
4
Для налаштування інтернету на два комп'ютера без застосування роутера вам буде потрібно, в загальній складності, три мережевих адаптера. Дві з них встановіть в той комп'ютер, який буде виконувати функції сервера. Підключіть до них кабель провайдера і виту пару.
5
Вільний кінець патч-корду з'єднайте з мережевою картою другого комп'ютера. Налаштуйте на першому ПК підключення до інтернету. Перевірте його працездатність.
6
Тепер перейдіть до налаштування другого адаптера. Відкрийте параметри протоколу TCP/IPv4. Активуйте пункт, що дозволяє використовувати статичний IP-адресу. Введіть його значення. Увімкніть функцію автоматичної видачі DNS-серверів.
7
У властивостях підключення до інтернету активуйте параметр «Загальний доступ». Це дозволить другого комп'ютера отримувати доступ до зовнішніх ресурсів.
8
Увімкніть другий комп'ютер. Відкрийте меню «Мережеві підключення». Перейдіть в діалогове вікно налаштувань протоколу TCP/IPv4. Увімкніть функцію використання статичної адреси. Вкажіть його значення, розташоване в тій же зоні, що й IP-адресу мережевої карти першого комп'ютера.
9
Самостійно задайте значення DNS-серверів. Для цього введіть в обидва доступних поля IP-адресу комп'ютера -сервера. Збережіть параметри і перевірте можливість підключення до зовнішніх ресурсів.