Як налаштувати бездротову інтернет-мережу.

Для створення Wi-Fi мережі, комп'ютери якої будуть підключені до інтернету , зазвичай використовують спеціальні маршрутизатор. Основні труднощі цього процесу - настройка зазначеного обладнання.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Вивчіть характеристики ноутбуків, планшетних комп'ютерів і комунікаторів, які ви хочете підключити до майбутньої мережі. Уточніть, з якими типами бездротових мереж працюють вказані пристрої. В даному випадку мова йде про типи радіосигналу.
2
Виберіть Wi-Fi маршрутизатор і встановіть його в потрібному місці. Якщо до складу мережі будуть входити стаціонарні ПК, розумніше помістити обладнання в безпосередній близькості від них. Підключіть маршрутизатор до мережі змінного струму. З'єднайте ноутбук або стаціонарний ПК з портом Ethernet (LAN) роутера.
3
Тепер підключіть до каналу «Інтернет» (WAN) кабель з'єднання з провайдером. Увімкніть комп'ютер і відкрийте браузер (краще використовувати IE або інші популярні програми).
4
Вивчіть інструкцію до Wi-Fi роутера. Знайдіть його первісний IP-адресу. Введіть його в адресний рядок запущеного браузера. Це дозволить вам отримати доступ до налаштувань обладнання.
5
Відкрийте посилання "Налаштування мережі». Заповніть запропоновані пункти, щоб забезпечити Wi-Fi маршрутизатора доступ до мережі інтернет. Збережіть задані параметри.
6
Перейдіть до меню "Налаштування Wi-Fi». Введіть SSID (Ім'я) майбутньої бездротової точки доступу. Заповніть поля «Пароль» і «Підтвердження пароля». Вкажіть параметри роботи Wi-Fi роутера. В даному випадку рекомендують керуватися вимогами адаптерів мобільних пристроїв. Краще всього використовувати змішаний тип мовлення 802.11b/g/n.
7
Перезавантажте маршрутизатор, відключивши від нього блок живлення. Іноді цю процедуру можна виконати програмним способом. Після завантаження пристрою відкрийте вкладку «Статус» і повірте активність з'єднання з провайдером.
8
По черзі підключіть мобільні пристрої до Wi-Fi маршрутизатора. Переконайтеся в тому, що кожне з них отримало доступ до інтернету .