Як передати відео з веб-камери.

Передача зображення з веб- камери використовується при веденні потокових інтернет-трансляцій та організації відеоконференцій. Для передачі відео через інтернет використовуються спеціальні програми. Також трансляцію можна організувати через спеціальні відеоресурси.
Вам знадобиться
  • - Веб-камера;
  • - драйвера для веб-камери;
  • - програма для відеозв'язку.
Інструкція
1
Підключіть веб-камеру до комп'ютера і встановіть необхідне програмне забезпечення з диска, що йде в комплекті з пристроєм. Якщо в комплекті з камерою драйверів немає, перейдіть на сайт виробника і скачайте їх з розділу завантажень. Встановіть утиліти відповідно до інструкцій, які з'являтимуться на екрані.
2
Підберіть відповідне додаток для трансляції зображення. Для організації простих відеоконференцій з невеликою кількістю людей ви можете скористатися такими поширеними утилітами, як Skype, QIP або MailAgent. Для запису того, що відбувається перед камерою підійде програма ASUS Video Security або FlyDS. Для зв'язку з іншими людьми можна скористатися соціальними мережами, що надають можливість використання web- камери (наприклад, Vkontakte або Facebook).
3
Завантажте вбрання програмне забезпечення і зробіть його установку. Після закінчення інсталяції запустіть додаток і перевірте його працездатність. Якщо зображення виходить нечітким, скористайтеся відповідним розділом налаштувань утиліти. Для більш точного підстроювання камери запустите утиліту настройки драйвера, яка зазвичай автоматично встановлюється разом із драйвером.
4
Для потокового мовлення відео також підійде плеєр VLC. Запустіть програму і перейдіть в меню «Медіа» - «Потокове мовлення». У вкладці «Пристрій захоплення» встановіть відповідні настройки, виберіть використовувану камеру. Клацніть по клавіші «Потік» - «Шляхи призначення». У вікні «Новий шлях призначення» виберіть «HTTP», а потім клацніть «Додати». Зробивши всі потрібні настройки, натисніть кнопку «Потік».
5
Для передачі зображення в інтернет Сущесвуют безліч інтернет-сервісів. Перейдіть на один з таких ресурсів, пройдіть процедуру реєстрації. За допомогою відповідних пунктів меню ви зможете запустити відеотрансляцію.