Як записувати звук.

Отже, ви вирішили зайнятися домашньою звукозаписом і робити це якісно. Є кілька факторів, що впливають на якість звукозапису. Як основні таких факторів можна виділити рівень звукоізоляції в приміщенні, а також якість обладнання для звукозапису. Розглянемо ці чинники детальніше, для того щоб ви змогли добитися максимальної якості записуваного звуку. Просто дотримуйтесь наших рекомендацій.
Інструкція
1
Слід почати з підбору обладнання. Насамперед вам треба вибрати мікрофон. Для запису одного тільки голосу достатньо і одного мікрофона, а якщо ви збираєтеся паралельно записувати гру на акустичній гітарі, тут вам знадобиться ще й попередній підсилювач (преамп) з пьезо-датчиком. Запис звуків, що видаються електричної гітарою здійснюється по-іншому. Потрібен підсилювач, без якого ви не зможете толком записати і послухати власну музику. Мониторная акустика у вигляді навушників, моніторів ближнього, далекого і середнього поля та інших корисних речей також не буде зайвою.
2
Подбайте про якість звукової карти, встановленої на вашому ПК. Діапазон її не повинен бути менше 192 кГц. Преамп не повинен видавати багато шуму. Найкращим варіантом буде ламповий підсилювач.
3
Не забувайте про сполучних проводах і кабелях, яких знадобиться чимало. Вибирайте дроти гнучкі, що мають антикорозійне покриття. Це важливо, оскільки неякісне з'єднання елементів вашої домашньої студії звукозапису неодмінно відіб'ється на якості звуку (самі розумієте в якому напрямку).
4
При виборі інтерфейсу з'єднання звукового обладнання з комп'ютером зупиніться на FireWare або USB. Перший варіант кращий.
5
До самого ПК немає особливих вимог. Однак чим він потужніший, тим більше ви зможете збільшити частоту квантування звукових хвиль. Виходячи з цього, краще зупинити свій вибір на 2-х або 4-х ядерний процесор з оперативною пам'яттю не менше 4 Гб.
6
Варто також пошукати в Інтернеті програми з обробки та вводу звуків на ПК. Їх досить багато, а вибрати відповідні ви зможете самі.
7
Приміщення, в якому розміщуватиметься студія звукозапису повинно відповідати всім умовам звукоізоляції. Стіни з стелею повинні бути покриті шаром ізолюючого матеріалу. Можна скористатися традиційними звукоізолюючими матеріалами або зупинити свій вибір на фоностопе, фоностепе або фоностріпе. Такі матеріали на порядок дорожче традиційних, але й економніше.