Як змінити html-код сайту. клавіша збереження в html.

HTML є одним з найпопулярніших мов розмітки для документів. Написані на ньому файли мають розширення .html або .htm і можуть бути відкриті в будь-якому текстовому редакторі або спеціалізованому додатку для веб-розробників.
Інструкція
1
За допомогою браузера перейдіть на сайт, на якому ви хочете змінити HTML- код . Для цього введіть в адресному рядку оглядача адресу ресурсу або скористайтеся однією з пошукових систем інтернету.
2
Відкрийте код сторінки для перегляду. Залежно від використовуваного браузера, необхідно вибрати відповідний пункт меню. У Opera для перегляду вихідного код а скористайтеся «Вид» - «Засоби розробки» - «Вихідний код ». У Google Chrome ця функція доступна в розділі «Інструменти» - «Переглянути вихідний код ». Якщо ви використовуєте Mozilla Firefox, клікніть по клавіші «Меню» - «Веб розробка» - «Вихідний код сторінки». В залежності від налаштувань браузера HTML- код буде відкритий в новій вкладці або вікні.
3
Відредагуйте виведений на екрані код . У Firefox і Chrome для редагування документа необхідно попередньо зберегти його на жорсткий диск («Файл» - «Зберегти сторінку як»).
4
Після внесення всіх змін збережіть сторінку за допомогою клавіші «Зберегти». Документ завантажений. Ви зможете змінити його самостійно за допомогою будь-якого текстового редактора.
5
Для збереження повної копії сторінки з усіма зображеннями перейдіть на потрібний вам ресурс і виберіть меню «Файл» - «Зберегти як». У вікні виберіть тип документа «HTML-файл із зображеннями».
Корисна порада
Для візуального редагування HTML існує безліч редакторів, які здійснюють підсвічування синтаксису і автоматично підставляють відсутні дескриптори. Одним з найпотужніших інструментів веб-розробника є програма Macromedia Dreamweaver. В якості альтернативи існує більш легкий Front Page. Якщо вам не потрібна візуальна налагодження та досить лише підкреслення і виділення синтаксису кольором, можна скористатися більш легковажним, але потужним редактором Notepad ++.
Крім URL, кожна сторінка на сайті має ім'я, яке висвічується в заголовку вкладки браузера, а коли ця вкладка активна - і в заголовку вікна. Крім цього, при вставці посилання на іншу сторінку можна зробити так, щоб відвідувач вашого сайту бачив не її URL, а довільно задану вебмастером рядок.
Інструкція
1
Якщо ви є власником сайту і бажаєте змінити заголовок тієї чи іншої сторінки, що входить до його складу, і при цьому всі сторінки на ньому є статичними (система управління вмістом (CMS) відсутній), відкрийте HTML-файл з цією сторінкою в текстовому редакторі. Правильно виберіть кодування файлу, при необхідності використовуйте редактор, що допускає перемикання кодувань, або вбудований редактор хостингу, що відкривається прямо в браузері. Знайдіть в HTML-коді рядок наступного виду: Ім'я сторінок, що відображаються в заголовку вкладки і вікна Замініть рядок на іншу, помістіть на сервер оновлений варіант HTML-файлу, а потім перезавантажте сторінку в браузері. Якщо нічого не змінилося, очистіть кеш браузера, після чого знову перезавантажте сторінку.
2
На сайтах, що працюють під управлінням системи управління вмістом (CMS), HTML-файли генеруються автоматично всякий раз, коли їх запрошувати відвідувач. Заголовки всіх сторінок зберігаються в базі даних. Знайдіть у базі відповідний запис (як це зробити - залежить від того, який CMS ви користуєтеся). Змініть рядок, введену в поле для заголовка цієї сторінки, після чого збережіть її. Якщо сайт працює на «движку» MediaWiki або подібному, увійдіть в свій обліковий запис, після чого натисніть на сторінці на посилання «Перейменувати». Введіть нове ім'я сторінки і збережіть зміни.
3
У випадку якщо ви бажаєте, щоб посилання на іншу сторінку, розташована на вашому сайті, мала вигляд, що відрізняється від URL цієї сторінки, використовуйте наступну HTML-конструкцію: Ето - посилання на іншу сторінку! При наведенні на таку посилання курсора миші користувач побачить у лівому нижньому куті браузера URL, на який це посилання веде. Якщо інша сторінка знаходиться на тому ж сервері, замість повного шляху до неї можна ввести просто ім'я файлу.
4
Для розміщення посилання з рядком, що відрізняється від URL сторінки, у форумі, що підтримує теги з квадратними дужками, використовуйте іншу конструкцію: [URL = http://server.domain/folder/another-folder/page.html] Це - посилання на іншу сторінку! [/URL] При включенні такого посилання до складу коду на мові розмітки Wiki видозмінити цю конструкцію так: [http://server.domain/folder/another-folder/page.html Це - посилання на іншу сторінку!] Якщо ж сторінка, на яку ви посилаєтеся, входить до складу того ж вікі-проекту, послатися на неї можна по-іншому: [[Страніцаномер4 | Це посилання веде на сторінку номер 4]] Зверніть увагу: у перших двох прикладах в цьому кроці квадратні дужки одинарні, а в третьому - подвійні.