Як прошити привід LG. прошивка bd-приводу lg.

Однією з причин, по якій привід LG не читає деякі види дисків, не записує їх або ж виставляє неправильну швидкість запису, може бути стара версія прошивки. Для усунення цієї проблеми досить оновити ПЗ привід а.
Вам знадобиться
  • Точна модель вашого приводу LG, інтернет, джерело безперебійного живлення (бажано)
Інструкція
1
Щоб прошити привід LG, необхідно точно знати модель пристрою. В іншому випадку прошивка може нашкодити приладу, аж до виведення його з ладу. Дізнатися модель привід а можна уважно розглянувши корпус. На задній або верхній панелі зазвичай стоїть маркування або є наклейка з моделлю і серійним номером привід а.
2
Якщо на привід е LG не залишилося ніяких розпізнавальних маркувань, в цьому випадком дізнатися модель можна за допомогою спеціальних програм. Скачайте та встановіть програму Everest або AIDA64. Запустіть програму, в меню знайдіть "зберігання даних", потім "оптичні накопичувачі". У першому рядку буде вказана модель вашого привід а. Однак програма не завжди може точно визначити модель, якщо такого пристрою немає в базі даних.
3
Після того, як ви визначили модель свого привід а, потрібно зайти на офіційний сайт підтримки продукції LG за адресою http://www.lg.com/ru/support/product/support -product.jsp. На сторінці, в розділі "Комп'ютерні продукти" необхідно вибрати пункт "Оптичні накопичувачі".
4
У вікні спочатку необхідно вибрати ваш вид привід а: BLU RAY, DVD-RW або others для інших моделей. Потім виберіть потрібну модель привід а LG в колонці зліва. Праворуч з'явиться зображення пристрою. Після того, як обрана потрібна модель, натисніть кнопку "перейти".
5
Відкриється сторінка з описом вашої моделі привід а. Виберіть розділ "Драйвера і ПО". Вам необхідно натиснути посилання "New firmware" і потім кнопку "Завантажити цей файл". Почнеться закачування файлу на ваш комп'ютер.
6
Після скачування архіву відкрийте його. Усередині знаходяться два файли: робоча програма з розширенням .exe і текстовий файл readme.txt.
7
В текстовому документі міститься докладна покрокова інструкція. Перед установкою нової прошивки вам в обов'язковому порядку необхідно ознайомитися з доданою інструкцією і виконати ряд дій до початку установки і після запуску програми. Слід вивчити інструкцію навіть якщо ви раніше вже прошивали привід , так як для різних моделей різний порядок дій. Недотримання інструкції може привести до поломки привід а.
8
Інструкція по установці ПО представлена англійською мовою. Якщо у вас виникли труднощі з розумінням інформації, скопіюйте текст з документа і переведіть його на будь-якому сайті-перекладача, наприклад, http://www.translate.ru/.
9
Дотримуйтесь пунктам інструкції, а так само стежте за установкою нової прошивки на ваш привід LG. Наприкінці вам буде потрібно перезавантажити комп'ютер, тому заздалегідь закрийте всі важливі документи і програми.
Зверніть увагу
Під час установки нового ПЗ забороняється скасовувати або переривати процес установкі.Не відкривайте і не працюйте в інших програмах, поки йде установка прошівкі.Отключеніе живлення комп'ютера або приводу в процесі установки нового ПЗ може призвести до виходу його з ладу.