Як в Word зробити перенесення. word знайти Як зробити перенос.

До документів можуть пред'являтися різні вимоги щодо оформлення. Окремим пунктом може стояти вимога щодо розміщення тексту на сторінці певним чином. Якщо вам необхідно налаштувати перенос слів, скористайтеся інструментами редактора Microsoft Office Word.
Інструкція
1
В додатку Word можливо декілька способів перенос а. За замовчуванням включений режим перенос а слова цілком. Якщо між попереднім словом і правим полем документа не вміщується задану кількість друкованих знаків, нове слово зсувається на наступний рядок, програма не розбиває його по складах знаком перенос а.
2
Якщо даний режим вам не підходить, ви можете скористатися однією з можливостей редактора: автоматичної або ручної вставкою перенос ов в документі. Відкрийте документ Word, перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» і знайдіть блок інструментів «Параметри сторінки».
3
Натисніть на кнопку у вигляді стрілки навпроти пункту «Розстановка перенос ов». В контекстному меню виберіть відповідний вам варіант, якшо по ньому лівою кнопкою миші. В режимі «Авто» в документі або у виділеному фрагменті тексту буде проведена перевірка слів, і знаки перенос а автоматично розставить в тих місцях, де це необхідно. Якщо в майбутньому виотредактіруете текст, і довжина рядків зміниться, знаки перенос а будуть розставлені редактором заново відповідно до правил обраного вами мови.
4
У режимі ручного розстановки перенос ов буде проведена перевірка тексту, редактор визначить, в якому місці документа можна перенести слово, і запропонує вам в окремому діалоговому вікні вибрати підходящий варіант перенос а. Наприклад, програма виділить слово «Облік». У діалоговому вікні воно буде розбите по складах: об-ла-ко. Виділіть за допомогою курсору миші знак перенос а в тому місці, яке вам підходить, і натисніть на кнопку «Так».
5
Щоб скасувати розбивку слів в документі по складах, на вкладці «Розмітка сторінки» в тому ж блоці «Параметри сторінки» виберіть в меню «Розстановка перенос ов» пункт «Ні». Для того, щоб задати ширину зони перенос а слів, виберіть в тому ж меню пункт «Параметри розстановки перенос ов» і вкажіть у вікні, відповідні вам значення.