Як вивести бур'яни.

Бур'яни заважають нормальному росту культурних рослин, притіняючи їх і забираючи частину поживних речовин. Щоб позбавити свою ділянку від небажаної рослинності, потрібно трохи попрацювати.
Інструкція
1
Скопайте город трактором на повну глибину плуга, якщо раніше ви це робили вручну. Зберіть всі коріння і листя від бур'янів. Орати грунт потрібно 2 рази на рік, якщо є така проблема. Коренева система бур'янів буде постійно пошкоджуватися і з часом у вас вийде позбутися від них.
2
Вчасно прополювати город, не чекаючи, коли бур'яни виростуть і на них визріють насіння. Якщо у вас велика площа ділянки, то вручну видаляйте рослинність тільки на грядках, в інших місцях робіть це за допомогою сапи. Після прополки порихліте грунт, але не поливайте близько доби.
3
Купуйте спеціальні препарати, які допомагають позбутися від бур'янів. Підійде «Торнадо», «Раундап», «Лазурит» та аналогічні. Прочитайте інструкцію по застосуванню і чітко дотримуйтесь вказівок. Після обробки ґрунту хімікатами не рекомендується відразу ж садити овочі. Засоби краще використовувати восени, після збирання врожаю. Через зиму від хімічних речовин не залишиться й сліду, так як вони зруйнуються.
4
Існує і небезпечний спосіб позбутися від бур'янів - випалити їх пізньої осені. Виберіть день, коли на вулиці немає вітру. Злегка полийте рослини соляркою і підпаліть. Вогонь допоможе знищити частину насіння рослин і саму бадилля. Не можна нічого підпалювати, якщо поблизу є житлові та інші будівлі, дерев'яні паркани і все те, що може спалахнути. Будьте гранично обережні і про всяк випадок тримайте біля себе шланг, щоб відкрити воду і згасити, якщо це буде потрібно.
5
Якщо у вас дуже великий город, частина якого ви не використовуєте для вирощування овочів і фруктів, посадіть в ці місця газонну траву. У міру її росту і розвитку бур'яни будуть зникати, так як вона «глушить» все на своєму шляху. Декоративний газон можна сіяти і між деревами, що значно скоротить вам роботу по прополці.