Як вивчити таблицю ділення.

Розділ "Множення і ділення" - один з найбільш складних в курсі математики початкових класів. Її діти вивчають зазвичай у віці 8-9 років. В цей час у них досить добре розвинена механічна пам'ять, тому запам'ятовування відбувається швидко і без особливих зусиль.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що у деяких дітей виникають складнощі при вивченні таблиці ділення . Постарайтеся зробити все можливе, щоб допомогти своїй дитині з ними впоратися.
2
Уникайте «зубріння». Щоб дитині було легше і цікавіше виконати завдання, робіть це з ним в ігровій формі. Для цього відмінно підійдуть цукерки, гудзики або монети. З їх допомогою ваша дитина буде не тільки освоювати поділ, а й розвивати дрібну моторику в процесі дій з дрібними предметами.
3
Спробуйте вивчати таблицю ділення з дитиною з кінця. Таким чином, відбувається більш якісне заучування ділення на 9, 8, 7 і 6. Коли ви зійдіть до середини таблиці, вчити вже практично нічого не доведеться, а найскладніше буде пройдено. Не забувайте частіше хвалити дитину і чим-небудь заохочувати.
4
Заздалегідь зробіть картонні картки з питаннями з таблиці ділення . По черзі діставайте вразнобой з колоди по одній картці і просите, щоб дитина давав вам на неї відповідь. Тренуйтеся кожен день, це допоможе розвинути у дитини зорову пам'ять. З часом він навчиться дуже швидко давати вірну відповідь на кожну дію.
5
Проводите для дитини маленькі перевірки. Заведіть спеціальний зошит, в яку будете писати для нього завдання. Щодня пишіть в неї приклади з кожного стовпчика таблиці ділення , але без відповіді. Дитина повинна самостійно виконати рішення і написати правильну відповідь. Така гра йому дуже сподобається, і він буде з задоволенням виконувати всі дії.
6
Під час прогулянок приводите різні приклади використання таблиці множення в житті. Просіть, щоб дитина теж наводив такі приклади, це допоможе розвинути йому мислення.
7
Існують спеціальні програми - тренажери, які допоможуть вивчити дитині таблицю ділення . На стіні в його кімнаті повісьте плакат з таблицею ділення , щоб він в будь-який момент зміг звернеться до нього за допомогою.