Як бути сильним духом. Як полюбити себе Як є.

Людина, що володіє сильним духом , може впоратися з усіма життєвими випробуваннями, якими б складними і небезпечними вони не були. Сильний дух старанно виховується роками, але всі витрачені зусилля варті того, щоб отримати таке цінне і рідкісне людське якість.
Інструкція
1
Перше правило людини сильного духу - не бігти від страху. Сенс не в тому, щоб перестати боятися - це неможливо, адже ми всі люди, ми живі і відчуваємо. Суть полягає в тому, щоб не боятися дивитися цьому страху в очі. Прямо і чесно направляти свій погляд в обличчя тому, чого ви боїтеся найбільше в житті. І тоді ви переборювати свій страх, він випаровується, а ви стаєте на порядок сильніше духом , ви ніби розширюють зсередини.
2
Наприклад, ви боїтеся розставання з коханою людиною. Ви настільки цього боїтеся, що постійно прокручуєте хворобливі сцени в голові, але лякаєтеся і починаєте плакати. В цьому момент ви тікаєте від того, чого смертельно боїтеся. Спробуйте не переривати ці картини на сльози і істерику, а "допредставіть" всю сцену розставання, від і до, в найдрібніших подробицях. Спочатку на вас накотить щільний жах від всього, що відбувається, ви будете сильно страждати в цей момент, але після ви відчуєте, що жах пропадає, а разом з ним і страх. Ви перестанете боятися розставання в реальності, так як у себе в голові ви вже прожили його. І сила вашого духу збільшиться, ви будете готові до всього.
3
Не шкодуйте себе. В момент зіткнення зі складною ситуацією ви починаєте жаліти себе, гнівити долю і оточуючих, звинувачуючи їх в події. Але ви лише витрачаєте сили на невдячна справа, яка множить негативну енергію. Не шкодуйте себе, а направте всю свою сили на дозвіл проблеми.
4
Чи не чіпляйтеся за минуле, живіть сьогоденням. Беручи тільки зараз, ви здатні жити не дивлячись ні на що. Наприклад, якщо вас відвідала хвороба, яку складно вилікувати, не думайте про те, як вам було добре без неї. Прийміть негаразди і навчитеся жити і справлятися з нею. Для цього потрібна сила духу, але вона виховується саме завдяки тому, що ви приймаєте рішення жити в теперішньому часі. Це такий взаємозалежний коло, центром якого є ви і ваші прийняті рішення.
5
Копите хороші моменти життя, позитивні спогади та враження. Це те, що буде рятувати вас в будь-яких складних ситуаціях, навіть коли здасться, що поліпшень в майбутньому не передбачається. Але радісні спогади дають надію на те, що вони трапляться ще попереду, варто тільки повірити в це.
6
Навчіться прощати. Що б з вами не відбувалося, якою б шкоди вам не завдало зрадництво, вибачте кривдника. Цьому вчать багато релігій, і в цьому вони праві. Прощаючи, ви здатні йти вперед.
7
Сила духу множиться після кожного вашого чесного і сміливого вчинку, і, в той же час, допомагає впоратися з подальшими труднощами. Уловите цю просту логіку і почніть допомагати "собі в майбутньому" вже зараз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dNJwgXK4axc