Як включити Яндекс.Бар. знайти налаштований яндекс бар.

Яндекс.Бар - це спеціальна панель в браузері, яка включає в себе різні інструменти. Вона зменшує час пошуку корисної інформації в інтернеті, дозволяє отримувати швидкий доступ до різних ресурсів. Якщо Яндекс.Бар перестав працювати в браузері, його необхідно включити або завантажити новий.
Інструкція
1
Якщо на вашому персональному комп'ютері встановлена панель Яндекс.Бар, але з яких-небудь причин вона не працює, необхідно перевірити додаткові настройки для вашого інтернет-оглядача. В меню браузера Firefox або Mozilla виберіть вкладку «Інструменти», потім рядок «Додатки». Відкриється вікно, знайдіть в ньому розділ під назвою «Розширення». У списку, виберіть додаток «Яндекс.Бар» та активуйте його, натиснувши кнопку «Включити». Перезавантажте ваш браузер. У браузері Internet Explorer налаштувати доповнення можна, відкривши вкладку «Сервіс», потім пункт "Налаштування".
2
Увімкніть Яндекс.Бар. У разі якщо панель інструментів відсутня, наведіть курсор миші на панель браузера і натисніть її праву кнопку. Відкриється контекстне меню. Встановіть прапорець «Яндекс.Бар». Цю процедуру можна проробити іншим способом. В меню відкрийте вкладку «Вид», потім виберіть рядок «Панель інструментів» і перевірте, чи встановлений прапорець біля пункту «Яндекс.Бар».
3
Встановити налаштування в різних браузерах легко, використовуючи один і той же принцип. Виберіть необхідну версію для вашого оглядача. Підключіться до інтернету і відкрийте головну сторінку Yandex. У верхньому лівому куті розташована посилання під назвою «Встановити Яндекс.Бар», натисніть її. Якщо цей рядок не видно, то в пошуковому рядку введіть адресу сайту www.bar.yandex.ru - відкриється список версій програми. Виберіть ту, яка потрібна для вашого оглядача.
4
Розпочнеться автоматична установка додатки для вашого браузера. Зачекайте, поки закінчиться процес установки. Після цього перезапустіть його.
5
Завантажити Яндекс.Бар можна, використовуючи наступні посилання. Для різних браузерів вони будуть виглядати по-різному: для Firefox - http://bar.yandex.ru/firefox. Для Opera - http://bar.yandex.ru/opera. Для Internet Explorer це http://bar.yandex.ru/ie. В центрі даних сторінок є кнопка «Встановіть Яндекс.Бар». Натисніть на неї для подальшої установки.