Як вибрати бездротову мишу. Як рзаобрать бездротову мишу смарттрак стм-326аг-к.

При роботі з мобільними комп'ютерами набагато зручніше використовувати бездротові маніпулятори. Правильний вибір мишки дозволить забезпечити її приємне використання і позбавить вас від можливих проблем.
Інструкція
1
Почніть з визначення типу датчика в бездротової мишці. Розрізняють два основних види: інфрачервоний і Bluetooth. Маніпулятори з першим типом датчиків значно дешевше. Їх варто купувати тільки в тому випадку, якщо мишка буде завжди перебувати в безпосередній близькості від передавача.
2
У тому випадку, якщо ви хочете забезпечити комфортну роботу з комп'ютером, придбайте мишку з Bluetooth-адаптером. Дані маніпулятори здатні стабільно працювати на відстані до десяти метрів від передавача. Крім того, деякі ноутбуки володіють вбудованими Bluetooth-датчиками. Такий пристрій позбавить вас від підключення додаткового обладнання через USB-канал.
3
Тепер визначитеся з розміром маніпулятора. Спочатку підберіть мишку, яка буде зручно лежати у вашій руці. Цей критерій важливий у тих випадках, якщо ви не плануєте носити маніпулятор з собою. В іншому випадку має сенс придбати мишку невеликого розміру.
4
Приділіть особливу увагу вибору джерела живлення для бездротового маніпулятора. Більшість мишок працюють з використанням «пальчикових» батарей або АКБ. Для роботи в домашніх умовах розумніше вибрати мишку, що підтримує роботу з акумуляторами.
5
Важливу роль відіграє спосіб зарядки елементів живлення. Існують моделі мишок, які встановлюються на спеціальну підставку. Придбайте такий маніпулятор, якщо не хочете постійно витягувати елементи живлення з блоку.
6
Не варто забувати і про третій типі бездротових мишок. В якості адаптера для даних пристроїв є спеціальний килимок, підключений до USB-порту комп'ютера. Виберіть дані вид бездротового обладнання, якщо вам постійно заважає кабель манімулятора. Мінус такої мишки в тому, що вона стає абсолютно марною у відсутності килима.