Як кидати м'яч.

Здавалося б, м'яч - це щось таке, що можна тільки штовхати і підкидати в повітря. Але ні, с м'яч ом можна багато чого витворяти. Ось, наприклад, є безліч ігор, в які дорослі можуть грати з дітьми, причому не тільки влітку на вулиці, але і вдома в зимовий час. Основою більшості цих ігор є кидання м'яч а. Але ж кидати м'яч можна по-різному. Щоб у цьому переконатися, ознайомтеся з деякими дитячими іграми.
Інструкція
1
Має сенс починати залучення дитини до м'яч у, використовуючи «інструмент» великих розмірів. Поступово розміри м'яч а слід зменшувати.
2
Встаньте навпроти дитини на відстані приблизно метра від нього. Повільно покотилися м'яч по землі, щоб ваш малюк його легко зловив. А тепер попросіть дитя покотити м'яч назад до вас.
3
Сядьте поряд з малюком, на відстані метра від нього поставте стілець. Покажіть дитині, як направити м'яч , щоб той прокотився між ніжок стільця. Спочатку направляйте дитячі руки, а потім дайте крихітці покатати м'яч між ніжок стільця самому.
4
Встаньте поруч з вашою дитиною і штовхніть м'яч по підлозі. Нехай малюк його наздожене і зловить.
5
Киньте м'яч малюкові так, щоб він його зловив. Після цього запропонуйте дитині кинути м'яч ик назад у ваші руки. Рекомендується починати цю гру з невеликої відстані і кидати м'яч точно в дитячі руки, щоб дитина гарантовано зловив м'яч . Поступово збільшуйте відстань між вами з малюком.
6
Вдарте травня про землю, потім піймайте його. Подкиньте тепер м'яч в повітря і знову зловіть. Дитина повинна це спостерігати. Зацікавивши його, запропонуйте зробити те ж саме. Заодно покажіть йому, як можна ударяти м'яч про землю, щоб той потрапляв в руки до партнера по грі, що стоїть навпроти. Це можна зробити, покидав м'яч в стіну, щоб той відскакував від підлоги і потрапляв до вас у руки. Дайте проробити те ж саме вашому малюкові.
7
Покажіть дитині, як можна перекидати м'яч ик через перешкоду, а також потрапляти м'яч ом в широку корзинку, що стоїть на підлозі/землі. Відстань між кидаємо дитиною і корзиною слід поступово збільшувати. Також ви можете навчити дитину кидати м'яч з піднятих вгору рук в баскетбольне кільце. Не обов'язково для цього бігти в спортзал. Ви цілком можете обійтися іграшковим кільцем невеликого розміру і м'яч ІКОМ, що йде в комплекті.
8
Влаштуйте вдома міні-кегельбан. М'яч підійде будь-який, а в якості кегель можна використовувати кубики або навіть цілі будинки з кубиків. Таке «руйнівний» заняття особливо до душі хлопчикам.