Як повернути електронну пошту.

Електронна пошта дозволяє спілкуватися, навіть перебуваючи на відстані. Такий спосіб комунікації не тільки зручний, але і досить безпечний. Проте захист даних полягає тільки в паролі. І якщо він виявиться не дуже надійним, то ящик можуть «зламати».
Інструкція
1
В такому випадку користувачеві доведеться відновлювати втрачений доступ. Для цього перейдіть в той поштовий сервіс, на якому ви зареєстровані. На головній сторінці вкажіть логін і пароль. Якщо з'явиться повідомлення, що ви ввели невірні дані, перейдіть в меню по зміні пароля.
2
Далі на екрані з'явиться сторінка, на якій будуть перераховані всі можливі способи, за допомогою яких ви зможете відновити доступ до використовуваного аккаунту. Всього в сервісах електронної пошти передбачено три способи повернути зламаний електронний ящик. Перший з них виробляється завдяки відповіді на секретне питання (при реєстрації ви повинні були вказати і те, і інше). Крім того, існує можливість відновлення через запасну електронну пошту або через номер вашого мобільного телефону.
3
Якщо ви вибрали варіант з використанням мобільного телефону, тоді в спеціальне поле впишіть свій номер і натисніть кнопку підтвердження. Як тільки ви зробите це, то майже відразу отримаєте SMS з кодом. Введіть його на сайті. Потім вам буде запропоновано змінити поточний пароль.
4
При виборі першого способу ви повинні будете згадати відповідь на контрольне запитання і вказати його прямо на сайті. Якщо ви відповісте вірно, то сервіс надасть вам можливість встановити новий пароль.
5
Не менш зручним є відновлення доступу до аккаунту через другий ящик електронної пошти. Зайдіть в нього, там ви побачите листа від свого поштового сервісу. У ньому знаходиться посилання, по якій необхідно перейти для зміни паролю.
Корисна порада
Щоб у майбутньому уникнути подібних ситуацій, складайте важкі паролі. Буде набагато надійніше, якщо код буде поєднанням букв і цифр (чим довший він буде, тим краще). До речі, намагайтеся не використовувати свою дату народження або чиюсь ще в якості пароля. Саме їх зламують дуже швидко.
Сучасні поштові сервіси мають кілька рівнів забезпечення безпеки. Навіть якщо ви забудете пароль від поштової скриньки, у вас є кілька шляхів для його відновлення. При цьому використовуватиметься конфіденційна інформація, що виключає отримання доступу до поштової скриньки третіми особами.
Інструкція
1
Дайте правильну відповідь на секретне питання. Це відкриє доступ до системи відновлення пароля. Спосіб із застосуванням секретного питання - одна з найстаріших заходів безпеки ящика, яка присутня практично у всіх поштових сервісах. Вкажіть секретне питання разом з відповіддю під час реєстрації електронної поштової скриньки. Він може бути або стандартним («Марка першого автомобіля», «Останні 5 цифр ІНН», «Дівоче прізвище матері»), або власним, текст якого ви повинні будете створити самі. Вибирайте секретне питання таким чином, щоб відповідь на нього знали тільки ви. Це допоможе запобігти злому поштової скриньки.
2
Впишіть адресу додаткової поштової скриньки. Цей електронну адресу вказується поряд з секретним питанням під час реєстрації пошти. Якщо ви вирішите повернути свій пароль за допомогою даного способу, то після вказівки електронної адреси станеться перевірка раніше зазначеної адреси, і в разі збігу на цю адресу буде відправлена інструкція по поверненню свого пароля. Перш ніж відновлювати пароль даними способом, переконайтеся, що ви маєте доступ до додаткового поштової скриньки.
3
Використовуйте мобільний телефон, номер якого прив'язаний до аккаунту електронної пошти. Деякі сервіси електронної пошти застосовують верифікацію аккаунта за допомогою смс-повідомлення, що відправляється на вказаний номер мобільного телефону. Цей номер може також використовуватися для відновлення пароля. Для того щоб повернути свій пароль від поштової аккаунта, що пройшов верифікацію, в спеціальному полі введіть номер телефону, на який прийде повідомлення із спеціальним цифровим кодом. Введіть даний код в наступне поле, після чого ви отримаєте доступ до своєї електронної пошти. Зверніть увагу, що телефон повинен бути заздалегідь зазначений в акаунті, інакше даний спосіб відновлення не може бути застосований.