Як завантажити програму з комп'ютера на iPhone. Як закачати проги з компа на айфон.

Певна категорія людей вважає за краще встановлювати програми iphone "> на iPhone за допомогою комп'ютера. Цей варіант передбачає початкову завантаження додатків на жорсткий диск, а не стандартну установку через он-лайн сервіси.
Вам знадобиться
  • - iPhone Browser;
  • - Installer;
  • - Mobile Finder.
Інструкція
1
Почніть з підготовки вашого iPhone до установки додатків. Для цього відключіть функцію автоблокування. Відкрийте меню «Налаштування» та виберіть пункт «Основні». Перейдіть в підменю «Автоблокування» і пересуньте повзунок у положення «Відключено» або «Ніколи». Збережіть параметри.
2
Скачайте потрібні вам програми, використовуючи браузер комп'ютера. Для зручності перемістіть всі завантажені файли в окрему папку. Підключіть iPhone до комп'ютера за допомогою спеціального кабелю. Дочекайтеся установки синхронізації між пристроями.
3
Запустіть на iPhone програму Installer. Це стандартна утиліта, тому у вас не повинно виникнути складнощів з її пошуком. Виберіть папку, в яку ви скопіювали файли-інсталятори завантажених програм.
4
Виділіть один з цих файлів і натисніть кнопку Install. Зачекайте, поки iPhone завантажить вибрані елементи і виконає швидку перезавантаження. Запустіть встановлене додаток і перевірте його працездатність.
5
Якщо ж ви віддаєте перевагу виконувати всі маніпуляції з комп'ютера, скачайте програму, що дозволяє отримувати доступ до внутрішніх каталогом iPhone. Прикладом такої утиліти є утиліта iPhone Browser. Встановіть зазначену програму.
6
Підключіть iPhone до комп'ютера. Запустіть встановлене додаток. Знайдіть на жорсткому диску файли додатків у форматі .app. Скопіюйте їх в папку Applications вашого iPhone.
7
Для надання додаткам потрібних прав доступу скачайте програму Mobile Finder. Встановіть її на iPhone. Запустіть утиліту і відкрийте меню Settings. Вимкніть функцію Application Launch.
8
Тепер відкрийте папку Applications і знайдіть каталог встановленої програми. Запустіть однойменний файл без розширення. Натисніть кнопку Modify і встановіть галочки навпроти всіх доступних пунктів.
Встановлення програм та ігор на iPhone здійснюється за допомогою медіа-комбайна iTunes. Необхідною умовою користування програмою є наявність ідентифікатора Apple - Apple ID.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер безкоштовну програму iTunes, необхідну для виконання операції синхронізації.
2
Запустіть завантажену програму і перейдіть в розділ Top Free Apps в правій частині вікна програми.
3
Виберіть будь безкоштовний додаток і натисніть на його іконку.
4
Натисніть кнопку Get App на сторінці обраної програми і підтвердіть завантаження повторним натисканням кнопки Download.
5
Натисніть кнопку «Створити новий обліковий запис» в діалоговому вікні програми і введіть необхідні дані у відповідні поля нового діалогового вікна.
6
Підтвердіть правильність заповнення форм натисканням кнопки OK і дочекайтеся отримання повідомлення з посиланням для переходу на сторінку авторизації.
7
Перейдіть по посиланню і переконайтеся на початку завантаження обраної програми.
8
Завантажте необхідні додатки і ігри на комп'ютер. Процес завантаження можна контролювати в розділі «Завантаження» лівій панелі вікна програми iTunes, а встановлені програми відображаються в розділі «Програми».
9
Підключіть свій iPhone до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю, що входить в комплект поставки, і дочекайтеся визначення мобільного пристрою в лівій панелі програми iTunes.
10
Перейдіть на вкладку «Програми» діалогового вікна мобільного пристрою і застосуєте прапорець на полі «Синхронізувати програми ».
11
Скористайтеся опцією «Все програми » для перенесення всього пакету завантажених додатків або застосуйте прапорець на полі «Вибрані програми » для визначення потрібних програм вручну.
12
Застосуйте прапорці на полях підлягають перенесенню в мобільний пристрій додатків та ігор у списку і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Застосувати».
13
Дочекайтеся завершення процесу синхронізації і від'єднайте iPhone.