Як навчитися швидко друкувати.

Вміння швидко друкувати на клавіатурі сильно полегшує життя тим, хто за службовим обов'язком набирає великі обсяги тексту. Це і економить час, і нервову систему береже. Як же навчиться швидко друкувати?
Інструкція
1
Більше практики. Чим частіше ви друкуєте тексти, тим швидше запам'ятаєте розташування літер на клавіатурі. Активно обмінюйтеся повідомленнями з друзями в агента або скайпі, візьміть улюблену книгу і набирайте текст з неї. Або записуйте в вордівський файл свої думки - наприклад, сни або як би ви хотіли провести вихідні.
2
Метод наосліп. Візьміть стару клавіатуру зі стертими знаками або заклейте написи на клавішах щільною самоклеящейся папером. З часом ви зловите себе на думці, що вам вже не потрібно дивитися на клавіатуру, пальці самі натискають потрібний знак.
3
10 пальців. Задіюйте в роботі на комп'ютері обидві руки. Початкове положення - лівий і правий великі пальці лежать на клавіші «пробіл». Всі інші на середині клавіатури. При наборі тексту кожен палець натискає на певні знаки.
4
Подумки розділіть клавіатуру горизонтально на дві частини. Пальці лівої руки «гуляють» за наступними знакам: мізинець - Ф, Й, Я, безіменний - И, Ц, Ч, середній - В, У, С, вказівний - А, К, Е, М, І, П. Пальці правої руки натискають ось ці літери: мізинець - Ж, Е, Х, видання, безіменний - Д, З, Ю, середній - Л, Б, Щ, Ш, вказівний - О, Р, Г, Н, Т. Всі інші клавіші розподіліть по пальцях на свій розсуд, як вам буде зручно до них дотягуватися. Кілька днів тренувань і у вас все вийде.
5
Клавіатурний тренажер. Встановіть на комп'ютер одну з повчальних бистропечатанію програм. Наприклад, «Оленка» або «Соло на клавіатурі». Такі програми зручні тим, що вони підлаштовуються під учня, обчислюючи «проблемні» місця і змушуючи частіше натискати знаки, які ви довго не можете знайти.
6
Добре вивчивши розташування знаків на клавіатурі, розвивайте швидкість друкування. Це можна зробити за допомогою тих же навчальних програм або змагаючись з ким-небудь з друзів, набирайте тексти на час. Поставте свій рекорд по бистропечатанію.