Як пофарбувати вії.

Щоб зробити погляд ще більш притягальним і виразним, прекрасна стать іде на всілякі хитрощі. Одне з головних - це фарбування вій. Довгі пухнасті вії можна отримати за допомогою правильного фарбування.
Вам знадобиться
  • - туш для вій
  • - фарба для вій і брів, жирний крем, ватяні палички
Інструкція
1
Змінити колір можна двома способами - пофарбувати вії тушшю або стійкою фарбою. Розглянемо спершу фарбування очей тушью.Сначала необхідно визначитися з кольором. Класичний чорний колір підійде майже всім, хоча блондинкам можна порекомендувати користуватись більш світлою фарбою - коричневої або сірої, макіяж в цьому випадку буде виглядати більш природно. Втім, краще орієнтуватися на власні уподобання і той образ, який потрібно створити.
2
Як фарбувати. Найголовніше - не ставити дзеркало прямо перед собою і не дивитися в нього широко відкритими очима, інакше на верхніх століттях залишаться відбитки вій. Якщо дзеркало перед вами, трохи закиньте голову назад, щоб очі були злегка прикриті, або покладіть дзеркало на стіл.
3
Спочатку офарблюйте верхні вії , а тільки потім нижні. Проводите пензликом з тушшю по віях повільно, щоб туш рівномірно наносилася, і вії не злипалися. Перші руху наносите від лінії росту вій до кінчиків, від перенісся - до зовнішніх куточків очей.
4
Дайте висохнути першому шару туші. Якщо потрібно, то нанесіть другий шар, акуратно розподіляючи туш по віях. І на закінчення можна розчесати вії спеціальною щіточкою.
5
Фарбування вій стійкою фарбою деколи зручніше, ніж копітка щоденна макіяж. Фарбувати вії можна тільки в разі відсутності захворювання очей. Ні в якому разі не фарбуйте вії фарбою для волосся, вона більш агресивна, а шкіра на століттях набагато ніжніше шкіри голови.
6
Щоб пофарбувати вії будинку вам буде потрібно фарба, жирний крем і ватяні палички. Фарбування частіше разу на місяць може спровокувати випадання вій та кон'юнктивіт.
7
Очистіть область повік засобом для зняття макіяжу. Не торкаючись вії , нанесіть крем на повіки. Ватною паличкою акуратно нанесіть фарбу на вії . Фарбу не варто тримати довше 15 хвилин. Змийте фарбу мильним розчином.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4D8gNy4TLvc