Як у фотошопі зробити прес. Як створити тіньову основу в фотошопі.

Засоби та інструменти редактора Adobe Photoshop дозволяють не тільки коригувати, але і досить сильно змінювати цифрові зображення, додаючи в них реалістичні деталі та ефекти. Так людини на фотографії, аж ніяк не володіє спортивною статурою, можна буквально перетворити на атлета. Наприклад, зробити йому гарний прес або візуально збільшити м'язи.
Вам знадобиться
  • - вихідне зображення;
  • - встановлений Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте зображення людини, якій необхідно зробити гарний прес , в редакторі Adobe Photoshop. На клавіатурі натисніть Ctrl + O або в розділі File головного меню виберіть пункт "Open ...". Вкажіть носій і директорію в діалозі. Виділіть потрібний файл. Натисніть кнопку «Відкрити».
2
Додайте два нових шару поверх вже існуючого фонового. Для цього в головному меню послідовно вибирайте пункти Layer, New, "Layer ..." або натискайте клавіші Ctrl + Shift + N.
3
Залийте створені шари сірим кольором. Клацніть по елементу, отображающему колір переднього плану на панелі інструментів. В поле # діалогу Color Picker (Foreground Color) введіть рядок 808080. Натисніть кнопку OK. Активуйте інструмент Paint Bucket. Клікніть в будь-яке місце зображення. Використовуючи панель Layers, переключіться на другий з доданих шарів. Знову клацніть мишею в будь-яке місце зображення.
4
Змініть режими накладення зображень двох верхніх (залитих сірим кольором) шарів. Зробіть активним самий верхній шар. Змініть режим змішування на Linear Light. Режим другого шару встановіть в Soft Light.
5
Створіть тіньову основу зображення прес а. Перейдіть на шар з режимом змішування Linear Light. Активуйте інструмент Burn. Виберіть кисть відповідного діаметру з низьким (в районі 10%) параметром Hardness, використовуючи вікно, розгортається при кліці по елементу Brush у верхній панелі. Позначте тіні від виступаючих м'язів прес а.
6
Додайте основу відблисків на м'язах прес а. Активуйте інструмент Dodge. Пройдіться пензлем по місцях зображення, які потрібно освітлити.
7
Доробіть контури створеної основи для зображення прес а. Виберіть Blur Tool. При необхідності змініть параметри кисті. Розмийте кордону тіней і відблисків в тих місцях, де це потрібно.
8
Зробіть прес більш реалістичним. Перейдіть на шар з режимом змішування Soft Light. Проведіть дії, аналогічні тим, що були описані в кроках 5-7, створюючи більш точні і м'які контури і обриси м'язів.
9
Збережіть документ у форматі PSD для того, щоб можна було повернутися до його редагування згодом. Скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl + Shift + S. Аналогічним чином можна провести і експорт зображення в потрібний формат.