Як завести Калину взимку.

Не тільки живими організмами, але також і механізмами зимовий період переноситься важко, особливо у дворі погодні умови, коли вночі температура знижується до - 30 градусів, а вдень знову стає -5 - -10 градусів. Для власників автомобілів такі різкі скачки температур створюють купу проблем.
Вам знадобиться
  • - вчасно замінені фільтри;
  • - вчасно замінені свічки;
  • - масло, відповідне для авто;
  • - відсутність води на проводці і в баку;
  • - працездатний акумулятор;
  • - неушкоджених трамблер і дроти.
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся, що відключені абсолютно все електроспоживачі: кондиціонер, магнітола, обігрів сидінь, вентилятор печі і пр.
2
Багато в чому робота акумулятора залежить від його температури, тому включіть ненадовго фари, якщо він холодний, тоді електричну віддачу батареї підвищить протікає струм і нагріє її.
3
Відразу не запускайте двигун, просто проверніть його стартером. Це дозволить в наступний раз мотору обертатися легше і забезпечить подачу масла.
4
Тепер пробуйте заздрості двигун. При цьому, щоб полегшити обертання коленвала, не забудьте про необхідність вичавити зчеплення повністю. З автоматичною коробкою перемикання передач нічого не поробиш - просто обертайте трансмісію. При невдалій спробі запуску двигуна не пробуйте відразу ж повторно, так як можна погіршити ситуацію, якщо випадково залити свічки.
5
Через 20-30 секунд повторіть свою спробу, швидше за все, в цьому випадку двигун запуститься. За рахунок автоматичної системи упорскування в циліндр потрапляє необхідну кількість суміші, тому не тисніть на педаль газу. Повторюйте спробу кілька разів, роблячи перерви на 30 секунд, якщо двигун не запуститься.
6
Переходьте до розгляду наступних проблем, якщо безрезультатними виявилися 5-7 спроб.
7
За допомогою WD-40 (спеціальний спрей) видаліть з високовольтних проводів вологу. Внаслідок конденсату вона цілком могла там утворитися.
8
Якщо через велику кількості невдалих спроб акумулятор розрядився, попросіть прикурити за допомогою дротів. При цьому ви забезпечуєте на свічках набагато більшу напругу, а значить, і стартер буде інтенсивніше обертати двигун.
9
Якщо від проводів не вдалося завести двигун, то залишається тільки за допомогою мотузки. Завчасно домовтеся про сигнал в той момент, коли машина заведеться, щоб вам так не довелося кататися по всьому району. Також забезпечте чітку прямолінійність руху, щоб автомобіль не носило з боку в бік, це можна зробити, включивши відразу другу або третю передачу. Коли двигун запуститься, відразу вичавіть зчеплення, вимкніть передачу і за допомогою педалі газу не дайте двигуну стихнути знову.
10
Прогрейте двигун, збільшивши обороти педаллю. При системі холостого ходу підтримується тільки 800 оборотів в хвилину, а значить, двигун буде прогріватися значно довше.
11
Не слід відразу включати грубку, дайте спершу добре прогрітися двигуну.
Зверніть увагу
По можливості намагайтеся хоча б на ніч ставити свій автомобіль в гараж, так як температура в гаражі на 5-7 градусів вище, ніж за його межами. Це дозволить вам підтримувати двигун автомобіля в теплому стані, що підвищує гарантії його запуск при будь-якому морозі.
Корисна порада
Для уникнення подібних проблем з двигуном намагайтеся прогрівати його раз на 2-3 години. Вночі ви можете періодично виходити і прогрівати двигун сам, але можна і домовитися зі сторожем на стоянці, щоб він протягом ночі прогрівав ваш автомобіль за певну плату.