Як зробити виділений айпі.

Більшість користувачів інтернету мають динамічний IP-адресу. Якщо ви належите до їх числа, але вирішили виходити в глобальну мережу з виділеного статичного ідентифікатора, зверніться за допомогою до провайдера, який надасть вам подібну послугу.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою операційною системою Windows;
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон;
  • - кулькова ручка.
Інструкція
1
Складіть договір на використання послуг всесвітньої мережі з одним з інтернет-провайдерів, на чию зону діяльності входить ваш населений пункт. Врахуйте, що абсолютно кожному користувачеві надається внутрішній IP-адреса, що ідентифікує його в локальній мережі, а також зовнішній динамічний, визначальний абонента в глобальній мережі.
2
Якщо ви бажаєте мати виділеним статичним IP-адресою, заповніть заявний форму відповідного документа в офісі провайдера або у себе вдома. Вкажіть в заявці пункт про додаткове підключенні вам статичного IP-адреси. Залежно від типу заявительного бланка, поставте галочку навпроти даного параметра або підкресліть інформацію про необхідному вигляді IP-адреси і підтвердіть свій запит.
3
Якщо інтернет-провайдер використовує спрощений варіант надання своїм клієнтам виділеного IP-адреси, відвідайте його офіційний сайт зі свого комп'ютера. Введіть логін і пароль і увійдіть в особистий кабінет. Заповніть необхідну форму на сайті компанії-постачальника і подайте заявку в електронному вигляді на виділення вам статичного IP-адреси.
4
Використовуйте ще один спосіб отримання виділеного IP-адреси. Зателефонуйте за контактним телефоном технічної підтримки користувачів, вказаною в договорі або на офіційному ресурсі провайдера, і подайте відповідну заявку в усній формі. Інформуйте оператора про свій намір отримати інший вид IP-адреси і дочекайтеся його відповіді.
5
Пам'ятайте, що послуга здійснення переходу з одного типу мережевого адреси на інший може надаватися постачальником послуг інтернету як безкоштовно, так і за певну плату. Отримуючи виділений IP-адресу, уважно ознайомтеся з тарифами, з наявністю і сумою щомісячної абонентської плати за послугу.