Як відсвяткувати екватор.

Студенти придумали собі багато оригінальних свят, одним з яких є « Екватор ». Його відзначають ті, хто дійшов рівно до середини навчання в закладі. Точної дати святкування немає, кожна група або курс вибирають день, який зручний. Приблизні терміни - кінець лютого-початок березня.
Вам знадобиться
  • - повітряні кулі;
  • - фотографії студентів;
  • - атрибути для конкурсів.
Інструкція
1
Певних чітких традицій святкування студентського « Екватор а» теж немає. Вирішувати доведеться всім разом, вибираючи оптимальний варіант за фінансовими можливостями і по захопливості. « Екватор » часто порівнюють з Новим роком: «Як відсвяткуєш медіум, так що залишилося час навчання і пройде!».
2
Напружте колективну фантазію і придумайте незабутню програму. Можна підключити викладачів і влаштувати вечір у стилі капусника, зі сценками, гумором і музичними номерами. Святкову програму різноманітьте розіграшами, приколами і конкурсами з призами.
3
Заготовте «золоті медалі», «червоні дипломи» та інші жартівливі нагороди. Виберіть королеву краси « Екватор а», вручите похвальну грамоту «заслуженому ботаніку» курсу. Для кожного студента можна вибрати номінацію, щоб не було скривджених і обділених увагою.
4
Не влаштовуйте звичайні посиденьки з застіллям і танцями, цей день особливий, і потрібно зробити так, щоб він запам'ятався надовго. Про відзначення « Екватор а» ви будете розповідати своїм дітям, тому організуйте веселий вечір.
5
Звичайно, не можна зовсім обійтися без частування. Це питання вирішуйте всім колективом. Що саме ви будете робити - купувати готову їжу або займатися куховаріння - залежить від ваших фінансів. Хоча салат олів'є в тазику - саме те для студента!
6
Закупіть повітряні кулі - так можна досить дешево прикрасити зал. Роздрукуйте фотографії переходять « Екватор » студентів, оформіть їх вирізаними картинками і зробіть великий прикольний колаж. Для цього епохального твору можна вибрати тему, таку як відомий мультфільм. Або зробіть картину до свята, а під час вечірки фотографуйте всіх присутніх і потім виготовите панораму «Після екватора».
7
Якщо погода буде сонячною у вибраний день, можна пару активних конкурсів влаштувати на природі. Біг в мішках, перетягування канату, стрибки у протигазі зі скакалкою - все це розвеселить і порадує не тільки студентів, але й усіх очевидців цієї події.
8
Кожен учасник, безсумнівно, внесе свій посильний внесок у створення вашого свята « Екватор а», який запам'ятається всім своєю яскравістю, гумором і добротою.
Безперечно, що одним з найвеселіших, безтурботних, неповторних періодів у житті є студентська пора. І тому просто необхідно, щоб важливі події цього періоду життя запам'яталися. Це стосується і просто здачі чергових іспитів, і дня студента, і таких важливих знаменних дат, як захист диплома і, звичайно, екватор .
Інструкція
1
Оберіть активну групу з числа учнів вашого курсу. Актив буде вирішувати всі важливі організаційні питання, що стосуються проведення торжества. На зборах членів оргкомітету визначитеся, яким чином і де буде проходити захід.
2
Якщо ви повні творчих ідей, влаштуйте свято в актовій залі інституту. Для цього запросіть викладачів, придумайте безліч різних розіграшів, конкурсів з призами та інсценованих виступів на тему студентства. Традиційно на такому капуснику проходять номінації типу «найрозумніший», «самий посидючий», «найвеселіше» з присвоєннями відповідних дипломів і медалей. Напевно у вашому середовищі знайдуться студенти та студентки, що володіють співочими талантами або вміють добре танцювати. Їх виступи можна включити у святкову програму в якості номерів самодіяльності.
3
Продумайте, де ваша компанія буде розслаблятися після урочистої частини. Звичайно, зручніше зняти невеликий ресторанчик, кафе або їдальню з великим танцювальним залом і живою музикою. Затишні інтер'єри таких закладів, гостинна атмосфера, хороший сервіс, чудова кухня посприяють відпочинку. Не турбуйтеся, студентської стипендії цілком вистачить для святкування екватор а в недорогому ресторані. У будь-якому випадку, якщо ви вирішите відзначати цю дату будинку, коштів на приготування святкових закусок піде не менше, ніж в кафе, а от сил і часу на прибирання квартири і миття посуду буде витрачено багато.
4
Якщо традиційне святкування вас не влаштовує, проведіть екватор на природі. Заздалегідь забронюйте місця на базі відпочинку відповідно до кількості святкуючих. Складіть програму веселощів, включивши в неї не тільки приготування шашликів на мангалі, а й рухливі ігри, пантоміми, стрибки в мішках, перетягування каната. Увечері спорудити так званий "піонерський" багаття зі спалюванням атрибутів старого життя і піснями біля багаття.