Як в 1С створити контрагента. Як ввести в 1с контрагент код кпп.

Для створення контрагента в 1С необхідно заповнити картку в довіднику контрагентів. Можна внести всі записи вручну, але частина цієї роботи здатна виконати сама програма.
Інструкція
1
Виберіть у головному меню пункт «Довідники», в підміню - пункт «Контрагенти». Натисніть на панелі інструментів значок «Додати». Позначення спливає при підведенні курсора до піктограм. Відкриється картка контрагента. Заповніть всі поля картки, натисніть у правому нижньому кутку ОК. При такій копіткій роботі вельми висока ймовірність спотворення даних. Краще використовувати можливості програми 1С для завантаження даних контрагента.
2
Якщо організація отримала на розрахунковий рахунок оплату від нового покупця, програма 1С запропонує створити нового контрагента при завантаженні даних банківської виписки. При такому внесення контрагента в програму будуть завантажені наступні дані з платіжного доручення: ІПН (індивідуальний номер платника податків), КПП (код причини постановки на облік) та банківські реквізити нового контрагента.
3
Додайте відсутні відомості в картку контрагента. Поставте галочку в потрібному вікні «постачальник/покупець». Від цього залежить можливість занесення договорів з контрагентом. Програма 1С не дозволить внести купівельний договір в картку контрагента, зазначеного галочкою тільки в полі «Постачальник». Один контрагент може одночасно бути для організації постачальником і покупцем.
4
Заповніть вкладку «Договори» в картці контрагента, створеної програмою 1С при експорті банківської виписки. Кожному виду договору в програмі 1С відповідає набір типових бухгалтерських проводок.
5
Заповніть на вкладці «Контакти» адреса контрагента, телефони та відомості про контактних осіб.
6
Якщо організація отримала послуги або ТМЦ від нового постачальника, то нового контрагента можна додати в довідник при внесенні в базу програми 1С рахунки-фактури або акту виконаних робіт.
7
В одного контрагента може бути кілька КПП, кілька різних договорів і банківських рахунків. Програма 1С при завантаженні нових даних пізнає контрагента по ІПН. Подальші налаштування залежать від вимог користувача. При необхідності роздільного обліку по відокремленим підрозділам клієнта створіть в програмі кілька облікових записів по одному контрагенту. При завантаженні даних після перевірки ІПН програма 1С продовжить перевірку вже по КПП контрагента. Можливо вести окремий облік за кількома розрахунковими рахунками контрагента, якщо це важливо для поділу розрахунків з різних видів послуг.