Як врізати замок в міжкімнатні двері.

Ремонт - справа серйозна. Здавалося б, що може бути легше самостійної установки пластикового вікна або навіть заміни розбитого скла на нове. Але не так-то все просто, адже навіть в процесі заміни скла є свої тонкощі і нюанси. Так само справа йде і з питанням врізки замку в міжкімнатну двері . Ось як це робиться.
Інструкція
1
Зробіть спочатку на замикаючому торці міжкімнатних дверей горизонтальну відмітину на висоті метра від підлоги (плюс-мінус 10 см). Призначте до проведеної лінії корпус замку, після чого відзначте нижній його край. Потім розведіть на товщину замку планки рейсмуса і проведіть дві строго паралельних лінії перпендикулярно парі горизонтальних, що проходять по центру торця вашої двері. Поставте в рейсмусом відстань, рівну довжині відрізка між центром отвору для шпинделя і фронтальною частиною корпусу замку. Притисніть рейсмус міцніше до торця дверей, нанесіть розміри замку на лицьові сторони дверей. Потім відзначте положення свердловини для ключа. Останню вертикальну лінію проведіть по центру між проведених раніше вертикальних ліній.
2
Тепер потрібно висвердлити отвори під замкову щілину. Підберіть свердло, щоб шпиндель спокійно міг обертатися в отворі. Свердло поставте на розмітку, двері зафіксуйте і просвердлите її наскрізь. Те ж саме повторіть з іншого боку дверей для додання отвору закінченого вигляду. Так само просвердлите і отвір для свердловини.
3
Заміряйте товщину корпуса замка і візьміть свердло з таким діаметром. Позначте на свердла довжину корпусу замку і в цьому місці обмотайте свердло ізолентою, обмеживши їй глибину свердління. Просвердлите багато отворів по лінії розмітки корпусу замка. Молотком і долотом виберіть гніздо замка, вичистіть з нього сміття і підрівняйте всі гострі краї.
4
Вставте в проріз корпус замку, на торці дверей відзначте його розміри. Потім заново вставте ви проріз замок, щоб відзначити місця для шурупів. Пригвинтите ваш замок додаються до нього шурупами. Шпиндель протолкніте через отвір в корпусі замку, що має квадратну форму. Поставте тепер накладки для ручок, ручки, закріпіть шурупами.
5
Закрийте двері , щоб відзначити на косяку положення язичка. Відкрийте двері , після чого повісьте на язичок накладку і відміряйте відстань від самого краю накладки і до лицьової сторони міжкімнатних дверей. Це відстань слід перенести на косяк. Тепер прикладіть до позначок приймаючу накладку і обведіть її простим олівцем. Зробіть поглиблення за допомогою долота, розмітьте отвір для шурупів, потім пригвинтите до косяка накладку. Знову ж долотом виконайте прорізи для язичка і клямки. Молотком тепер загніть виступ на накладці, яка буде направляючої для язичка. Тепер залишилося тільки відзначити, вирізати і закріпити наличник і стопори дверей. Це все.
Зверніть увагу
Установка міжкімнатних дверей - справа фахівців, а от правильно врізати дверний замок можна самостійно. Установка замка у двері Щоб встановити міжкімнатний замок у двері, уважно прочитайте інструкцію з його інсталяції. Оптимальна висота установки дверного замка - 95-100 см від підлоги. На вхідні двері встановлюють накладні замки.
Корисна порада
Перед Вами стоїть або стояла колись така задача, як врізання замку в міжкімнатні двері своїми руками? Якщо так, то Ви напевно встановили нові міжкімнатні двері, і виникла необхідність вмонтувати в них виразний замок Відповідь проста - мало хто буде купувати дорогу машинку лише для того, що б врізати один або два замки. Розмічаємо місце установки замка. Як правило, замок встановлюється на висоті 900мм від низу дверного полотна.