Як повернути власність.

Власність , закладену в якості забезпечення боргових зобов'язань, можна повернути тільки після повного погашення кредиту та виконання всіх своїх фінансових зобов'язань, узятих перед банком.
Вам знадобиться
  • - платіжний документ;
  • - ліквідація договору застави.
Інструкція
1
Кредитні організації мають право оформляти в заставу наявне цінне майно клієнта як забезпечення фінансових зобов'язань на підставі статті №334 Цивільного кодексу РФ і Федерального закону №102-Ф3.
2
Застава оформляється договором, який складається в простій письмовій формі з обов'язковим засвідченням у нотаріуса або в нотаріальній формі (стаття №339 ГК РФ). Як тільки ви погасіть останній платіж по взятому кредиту, зверніться в банк з квитанцією, а також з другим примірником договору застави і паспортом.
3
На підставі підтвердження виконаних боргових зобов'язань після надання в банк квитанції, підтверджуючої останній платіж, договір застави анулюється, про що кредитор зобов'язаний письмово повідомити в Федеральний реєстраційний центр, так як в єдиному реєстрі зафіксовано обмеження щодо розпорядження майном до повного погашення всієї суми заборгованості і ліквідації договору застави.
4
Щоб внести зміни до єдиного реєстру, зверніться в ФУГРЦ особисто, заповніть заяву, заплатите державне мито за надання послуг, пред'явіть довідку про ліквідацію договору застави, свій паспорт та правовстановлюючі документи на нерухоме майно. На підставі поданих документів до реєстру внесуть зміни, що свідчать про те, що обмеження щодо розпорядження майном зняті, і ви маєте право здійснювати з ним будь-які юридично значимі угоди.
5
При заставі автомобіля також оформляється договір. Паспорт технічного засобу ви передаєте для зберігання в банк. До моменту повного погашення всієї суми заборгованості він знаходиться в банку. Щоб повернути права на свою власність, погасіть кредит, пред'явіть квитанцію. На підставі платіжного документа, що підтверджує внесення останньої суми, договір застави ліквідується, і ви отримаєте назад ПТС транспортного засобу.