Як в Фотошопі збільшити картинку. Як збільшити картинку фотошопі.

В Adobe Photoshop є можливість міняти розмір зображення. Зменшити картинку можна без проблем - її якість майже не страждає. Збільшення розміру - завдання набагато складніша. Вам доведеться обробляти сильно збільшене зображення, щоб воно виглядало більш-менш пристойно.
Інструкція
1
Якщо ви хочете наблизити картинку при обробці дрібних деталей, на панелі інструментів виберіть інструмент Zoom Tool («Лупа»). Цей же ефект досягається використанням гарячих клавіш Ctrl + «+». Щоб віддалити зображення, застосовуйте «Лупу», затиснувши на клавіатурі Alt, або використовуйте Ctrl + «-».
2
Для збільшення малюнка в меню Edit («Редагування») виберіть команду Free Transform («Вільна трансформація») або натисніть Ctrl + T. Наведіть курсор на один із контрольних вузликів, зачепите його мишкою і тягніть в сторону. Залежно від напрямку переміщення, зображення буде збільшуватися в ширину або висоту. Щоб розмір змінювався рівномірно, затисніть на клавіатурі Shift.
3
Є інший спосіб. В меню Image («Зображення») виберіть команду Image Size («Розмір зображення»). Введіть новий розмір в віконця Width («Ширина») і Height («Висота») в розділі Pixel Dimensions («Масив пікселів») або Document Size («Розмір документа»). Слід мати на увазі: чим більше ви збільшите значення, тим сильніше будуть спотворення в кінцевому документі. Може з'явитися колірний шум, розмиті ділянки, артефакти і пр.
4
При збільшенні картинки на 10% спотворень практично не буває. Тому можна міняти розмір поетапно, збільшуючи зображення на кожному кроці в цих межах. В розділі Document Size в правому віконці розкрийте список і виберіть percent («проценти»). Поставте прапор в чекбокс Constrain Proportions, щоб картинка змінювалася пропорційно.
5
Значення висоти і ширини буде встановлено 100%. Введіть у будь-віконце 110 для збільшення малюнка на 10% і натисніть ОК. Повторіть цю процедуру, поки картинка не збільшиться до необхідного розміру.
6
Зрозуміло, і при цьому способі якість зображення страждає. Ви можете збільшити різкість. Продублюйте шар Ctrl + J і в меню Filter («Фільтр») в групі Other («Інші») виберіть High Pass («Колірний контраст»). Встановіть невеликий радіус, щоб зображення злегка просвічувало крізь сіру плівку. Застосуйте до шару режим накладення Overlay («Перекриття»).