Як відновити панель в Опері.

Починаючи з дев'ятої версії браузера Opera, розробники впровадили в нього панель , що представляє собою сторінку, заповнену вікнами, які містять графічні посилання на найбільш часто відвідувані користувачами ресурси. Однак досить часто дана панель зникає з браузера, вимагаючи свого відновлення.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо раптом замість наявної панелі стала з'являтися порожня сторінка, буде потрібно відновлення цієї опції ручними способами. Активуйте кнопку «Створити вкладку» або ж натисніть гарячі клавіші CTRL + T, панель при цьому не включиться. Тоді скористайтеся допомогою «Редактора конфігурації». Даний редактор здатний отримати доступ до редагування всіх існуючих установок браузера, включаючи навіть ті, які виробниками не були винесені в загальні настройки. Запустіть «Редактор конфігурації», створивши порожню вкладку шляхом натискання гарячих клавіш (CTRL + T) і надрукуйте в адресному рядку opera: config. Після цього активуйте клавішу Enter. Потім браузер самостійно завантажить в створену вами порожню сторінку інтерфейс редактора налаштувань Opera.
2
Знайдіть потрібну вам установку під назвою Speed Dial State. Вона знаходиться в розділі під назвою User Prefs. Не намагайтеся знайти її вручну. На це у вас піде багато часу, так як тут розташована добра сотня подібних мережевих і програмних налаштувань. Скористайтеся функцією пошуку, яка вбудована в сам редактор, і впишіть в текстове поле ім'я вищеназваного розділу. Після того як виконаєте всі зазначені дії, скопіюйте ім'я настройки, а потім вставте його в поле під назвою «Знайти». Тепер дочекайтеся, поки редактор самостійно знайде поле змін цієї установки.
3
Якщо ви виставите значення, рівне одиниці, то панель працюватиме самим звичайним способом. Якщо ви бажаєте відключити панель взагалі, то відповідно встановіть в такому випадку нульове значення. Який би варіант ви не віддали перевагу, зафіксуйте нове значення змінної шляхом натискання кнопки під назвою «Зберегти». Закрийте Opera і запустіть його знову. Після цього протестуйте ваш браузер знову, в разі правильності ваших дій панель відкриється.