Як відновити гвинт.

Більшість проблем, пов'язаних зі збоями в роботі жорсткого диска, вирішується шляхом його повного форматування і створення нових розділів. На жаль, даний метод призводить до втрати важливої інформації, що вельми критично для користувачів.
Вам знадобиться
  • - Mount'n'Drive;
  • - HDD Regenerator.
Інструкція
1
Якщо на вашому жорсткому диску пошкоджений системний розділ, спробуйте підключити накопичувач до іншого комп'ютера. Після цього перевірте працездатність інших локальних дисків. Якщо всі вони функціонують нормально, просто скопіюйте важливі файли з системного диска.
2
У тій ситуації, коли ви не можете отримати доступ до потрібного розділу вінчестера і вам необхідно зберегти певну інформацію, скористайтеся програмою Mount'n'Drive. Завантажте файли утиліти. Запустіть програму-інсталятор.
3
Відкрийте головне меню встановленої програми. Почекайте деякий час, поки будуть визначені доступні вінчестери та їх розділи. Виділіть лівою кнопкою миші той локальний диск, який необхідно відновити.
4
Натисніть кнопку «Змонтувати». Після відкриття нового діалогового меню виберіть букву нового диска і вкажіть пріоритетну файлову систему. Краще всього використовувати той тип, з яким спочатку працював пошкоджений розділ.
5
Дочекайтеся завершення створення нового локального диска. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Перейдіть до вмісту монтованої накопичувача. Скопіюйте важливі файли, використовуючи звичний менеджер.
6
Після перенесення потрібних файлів закрийте програму Mount'n'Drive. Тепер ви можете скористатися утилітами, призначеними для відновлення цілісності локальних дисків, наприклад HDD Regenerator. Такий підхід позбавить вас від можливої втрати важливих файлів, дозволяючи виконувати будь-які маніпуляції з жорстким диском.
7
Варто відзначити, що іноді простіше перевстановити операційну систему і запустити програму, що визначає пошкоджені сектори. Скористайтеся цим варіантом, якщо у вас немає необхідності зберігати структуру існуючого розділу.
Пошкодження внутрішньої різьбової частини в отворах відбувається в результаті сильної затяжки або використання болта «не по різьбі». Її відновлення можна здійснити різними способами.
Вам знадобиться
  • - епоксидний клей;
  • - мітчик;
  • - Різьбонарізні масло;
  • - різьбовій ввертиш;
  • - керн.
Інструкція
1
Оберіть способи відновлення різьби в залежності від умов експлуатації конструкцій. Відновити її можна, застосувавши епоксидний клей.
2
Заповніть епоксидним клеєм отвір і почекайте якийсь час, поки він злегка затвердіє. Вкрутіть болт і дочекайтеся повного висихання полімеру. Необхідно знати, що цей спосіб відновлення різьблення не підходить для деталей, що сприймають високі навантаження і вібрації, а також при роботі вузлів і конструкцій у високих температурах.
3
При іншому способі спочатку рассверлите пошкоджене отвір за допомогою свердла з швидкорізальної сталі підвищеної міцності. Наріжте різьбу мітчиком потрібного розміру, використовуючи спеціальне Різьбонарізний масло.
4
Змащуйте маслом ріжучі кромки інструменту в процесі нарізки, щоб стружка прилипала до нього, а не сипалася всередину отвору. Якщо нарізка проводиться із зусиллям, промийте мітчик в гасі і знову нанесіть масло на його кромки. При цьому способі відновлення різьблення отвір вийде більшого розміру.
5
Якщо збільшити діаметр отвору не можна, відновіть його різьбу з використанням ввертиш. Він являє собою порожнисте циліндричне пристосування, що має всередині і зовні нарізану різьбу потрібного розміру і кроку.
6
Висвердлите отвір свердлом. Підберіть мітчик, відповідний зовнішньому діаметру ввертиш, і наріжте різьбу . Встановіть в отвір ввертиш. Зріжте при необхідності його виступаючу верхню частину. Нанесіть керном зарубки на кордоні нової різьблення і ввертиш, щоб він не викрутився з отвору.
7
Якщо є можливість, заплавьте отвір із зіпсованою різьбленням, застосовуючи зварювання. Просвердлите потім у цьому ж місці нове - необхідного діаметра. Наріжте в ньому різьбу за допомогою мітчика. Такий спосіб відновлення вважається найбільш надійним. Новий отвір можна також зробити поруч зі старим, якщо дозволяє конструкція деталі.