Як включити габарити.

Габаритами, або габаритними вогнями, називається світлотехнічне обладнання автомобіля для його позначення під час пересування в умовах низької видимості, туману, у вечірній час.
Вам знадобиться
  • - шило;
  • - реле.
Інструкція
1
Габарити можуть бути у вигляді окремого ліхтаря, а також у складі блок-фари. Передні вогні мають біле світіння, а задні - червоне. Вони встановлюються в парі на одній лінії, по обидві сторони транспортного засобу. Російські правила дорожнього руху зобов'язують на неосвітлених ділянках дороги, в темний час доби, при стоянці або зупинці автомобіля користуватися габаритними вогнями. Коли видимість недостатня, то разом з габаритами включати протитуманні фари або фари ближнього світла.
2
Для включення габаритів існують спеціальні кнопки, що знаходяться або ліворуч, або праворуч від керма (залежить від модифікації транспортного засобу). Ці кнопки неможливо сплутати з іншими, тому на них відображені спеціальні символи.
3
На машинах імпортного виробництва габарити включаються допомогою важеля, розташованого праворуч або ліворуч від керма, залежно від місця розташування рульового колеса: якщо кермо знаходиться справа, то і важіль - праворуч, і навпаки, кермо - ліворуч, і важіль - зліва . Для включення габаритів поверніть наконечник на важелі.
4
При установці на своєму транспорті «Автоматичного вимикача габаритних вогнів» ви зможете здійснювати контроль за їх включенням і вимиканням габаритів, тим самим захищаючи акумулятор від розрядки.
5
Підключіть даний пристрій до свого автомобіля (виконуйте дії при вимкненому двигуні), для цього вийміть з допомогою шила клему габаритів з колодки штатного органу, що відповідає в транспортному засобі за висвітлення. На це місце поставте клему реле, що знаходиться на рожевому або червоному проводі і підходить за розмірності. Другу клему ображати (щоб уникнути замикання).
6
Витягнуту клему підключіть до синього або зеленого проводу реле, після чого видаліть залишився штир.
7
Підключіть провідники «Запалювання» і «Маса» до механізму. Запустіть пристрій.
Габаритні вогні - це світлотехнічні пристрої, передбачені конструкцією автотранспортного засобу для позначення автомобіля під час його руху, у вечірній час, в туман і в інших умовах поганої видимості.
Вам знадобиться
  • - шило;
  • - реле.
Інструкція
1
Щоб включити габаритні вогні , натисніть на відповідні кнопки, розташовані на панелі приладів: вони знаходяться ліворуч або праворуч від керма (місце розташування цих кнопок залежить від моделі автотранспортного засобу). Цікавлять вас кнопки позначені спеціальними графічними символами, тому сплутати з іншими кнопками їх практично неможливо.
2
Якщо включити габаритні вогні потрібно на автомобілі закордонного виробництва, то зробити це можна за допомогою важеля: у автотранспортних засобів, у яких кермо розташований праворуч, важіль знаходиться теж праворуч, у автомобілів з лівим кермом важіль розташований зліва. Щоб включити габаритні вогні , досить повернути наконечник, який знаходиться на кінці важеля.
3
Контролювати включення і виключення габаритних вогнів можна, встановивши на автотранспортному засобі «Автоматичний вимикач габаритних вогнів». Цей пристрій призначений для того, щоб автоматично вимикати габаритні вогні після включення запалення. Іншими словами, воно захищає акумулятор від розряду.
4
Для функціонування цього автоматичного механізму встановіть реле в автомобільному салоні (бажано його розмістити біля органу, керуючого зовнішнім освітленням). Після установки автоматичного вимикача його потрібно правильно підключити.
5
Акуратно витягніть клему габаритних вогнів з колодки штатного органу, який відповідає за автомобільне освітлення (зробити це буде легше, якщо використовувати шило). На місце цього елемента вставте клему реле, підходить за розмірами, яка знаходиться на червоному або рожевому дроті. Щоб уникнути замикання ображати другий клему реле.
6
Клему, витягнуту з штатного органу управління освітленням, одягніть на штир на синьому або зеленому проводі реле, після чого залишився штир (синього або зеленого проводу) видаліть. Тепер залишилося тільки під'єднати до механізму провідники «Маса» і «Запалювання». Завершивши підключення реле, обов'язково випробуйте працездатність цього механізму.
Зверніть увагу
Установку і підключення реле виконуйте при вимкненому двигуні автомобіля.
Корисна порада
перегоріли лампочки габаритів являє собою величезну небезпеку, оскільки у інших водіїв може створитися враження, ніби їде не автомобіль, а мотоцикл, що згодом може призвести до аварії. Тому стежте за лампочками габаритів!