Як додати музику на сайт.

Фонова музика на сайті створює для відвідувача ефект присутності. На ресурсі музичного колективу аудіооформленіе відіграє велику роль, так як музика стає головною метою візитів. Сайт «зазвучить», якщо встановити на одну з його сторінок плеєр. Типи плеєрів змінюються залежно від платформи, на якій встановлено сайт.
Інструкція
1
Якщо сайт зареєстрований на платформі ucoz.ru, відкрийте файловий менеджер в панелі адміністратора. Закачайте аудіофайли на свій розсуд і клацніть по треку, з якого почнеться плейлист. Скопіюйте посилання.
2
Відкрийте сторінку по першій посиланням і клацніть команду "Flash mp3 player". Налаштуйте дизайн і натисніть кнопку "Continue".
3
У перший рядок першого шпальти таблиці вставте посилання. У другому рядку того ж стовпця введіть ім'я виконавця та назва треку.
4
Скопіюйте таким же чином і вставте в інші стовпці посилання на інші треки в порядку, який самі встановите. Натисніть кнопку "Continue".
5
Скопіюйте HTML-код під граючим плеєром, поверніться в панель управління. Клацніть команду «додати блок» в групі глобальних блоків. Назвіть його PLAYER, вставте в нього код плеєра, збережіть.
6
Скопіюйте код "$ GLOBAL_PLAYER $" поруч з написом "PLAYER". Відкрийте редактор сторінки сайту і вставте код туди, де хочете бачити плеєр.
7
Для більшості інших платформ підійде плеєр, скачаний по другій посиланням. Активуйте «Додаткове поле №» в настройках сайту. Замість нього може бути команда «Джерело матеріалу».
8
Скачайте плеєр за посиланням внизу сторінки, збережіть його і файл стилів у файловому менеджері сайту.
9
Скопіюйте код плеєра, щоб вставити в шаблон «Сторінки матеріалу і кодів до нього».
10
Знайдіть код $ MESSAGE $ і вставте код після нього.
Зверніть увагу
Розшифровка коду для другого плеєра: N * - номер додаткового поля, цифра від 1 до 5. $ MESSAGE $ - код повного опису матеріалу./Uppod/uppod.swf - посилання до плеєра uppod завантаженого на Ваш сайт./uppod/video1590.txt - посилання на файл стилів. $ ENTRY_TITLE $ - назва відеофайлу. $ OTHERN * $ - код додаткового поля. Якщо ви використовуєте замість команди «Додаткове поле» команду «Джерело матеріалу», замість $ OTHERN * $ вставляйте код $ SOURCE $ .Для другого плеєра, щоб змінити музику в плеєрі, створіть його заново.Сохраніте HTML-код плеєра в текстовому файлі.