Як швидко скопіювати файли.

В операційній системі одну і ту ж операцію можна виконати різними способами. Для того щоб швидко скопіювати потрібні файли , користувачеві необхідно лише вибрати той варіант дій, який здасться йому більш ефективним і простим.
Інструкція
1
Виділіть ті файли , які хочете скопіювати. Для цього підведіть курсор до значка файлу і затримайте його там на кілька секунд, при виділенні значок подсветится. Або, утримуючи ліву кнопку миші, обведіть рамкою групу файлів. Їх значки так само повинні незначно змінити колір.
2
Якщо потрібні вам файли знаходяться на робочому столі, клікніть по виділенню правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Копіювати». Альтернативою їй служить використання клавіш Ctrl і C. Виділені файли будуть поміщені в буфер обміну, відкрийте кінцеву папку і комбінацією клавіш Ctrl і V або Shift і Insert вставте файли . Або ж клікніть в будь-якому вільному місці кінцевої папки правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду «Вставити».
3
У тому випадку, якщо файли знаходяться в папці, у вас з'являється можливість скопіювати їх іншим способом. Виділіть потрібні файли і скористайтеся верхнім рядком меню. Клацніть по пункту «Правка» і виберіть у контекстному меню одну з команд. При використанні команди «Копіювати» вам необхідно самостійно відкрити на комп'ютері кінцеву папку і вставити в неї файли будь-яким із способів, описаних у другому кроці.
4
Команда «Копіювати в папку» дозволить вам заощадити час і вибрати потрібну директорію, залишаючись у вікні тієї папки, в якій на даний момент зберігаються файли . Клікніть по відповідному пункту лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно. Вкажіть в ньому шлях для копіювання файлів з активної папки і натисніть на кнопку «Копіювання». За необхідності можете створити нову папку, використовуючи відповідну кнопку.
5
Якщо у вас відображається список типових задач у вікні папки, виділіть потрібні вам файли і в групі «Завдання для файлів і папок» в лівій частині вікна клікніть лівою кнопкою миші по рядку-посиланню « Скопіювати виділені об'єкти ». Далі спосіб дій буде таким же, як і в попередньому кроці.
6
Щоб швидко скопіювати файли на знімний носій інформації, ви також можете скористатися командою «Відправити». Клацніть по виділенню правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню зазначену команду, в підміню вкажіть шлях для копіювання файлів і дочекайтеся закінчення операції.