Як взяти трудову книжку на роботі.

Трудова книжка - це основний документ, що підтверджує весь трудовий стаж і переміщення співробітника під час нього. При працевлаштуванні роботодавець зобов'язаний внести запис у трудову книжку і отримати документ для подальшого зберігання в сейфі. Видача трудової книжки виробляється при звільненні, але у виняткових випадках може бути видана на короткий проміжок під час дії трудового договору.
Вам знадобиться
  • - трудова книжка;
  • - розрахунок;
  • - повідомлення.
Інструкція
1
Згідно з трудовим законодавством отримати трудову книжку на руки ви можете після звільнення. Роботодавець не має права затримувати документ, що підтверджує стаж, а також зобов'язаний своєчасно видати розрахунок, покладений при звільненні. Затримка вважається протизаконною, і співробітник має право подати позовну заяву до суду, вимагаючи не тільки видачі трудової книжки, а й виплати компенсації.
2
Днем видачі трудової книжки та розрахунку вважається останній день роботи на підприємстві. Якщо цей день вважається вихідним або всеросійським святковим днем, трудову книжку і розрахунок ви отримаєте відразу після закінчення вихідних в перший робочий день. Також не заборонено її видати напередодні тривалих свят.
3
Роботодавець зобов'язаний направити письмове повідомлення співробітнику, якого немає на робочому місці в останній день відпрацювання, а також якщо звільнився не з'явився своєчасно для отримання трудової книжки та повного розрахунку.
4
Якщо працюючий співробітник влаштовується за сумісництвом в іншу організацію і планує зробити запис у трудову книжку про сумісництво, він зобов'язаний представити довідку від другого роботодавця, щоб за основним місцем роботи зробили запис. При цьому трудова книжка на руки не видається.
5
Нерідко виникають ситуації, коли ще працюючий співробітник оформляє дострокову пенсію. Пенсійний фонд РФ приймає до розгляду тільки оригінали трудових книжок, що підтверджують стаж страхувальника або нотаріально завірені ксерокопії.
6
Для нотаріального засвідчення або для подання до фонду трудової книжки можна видати співробітникові документ на час під розписку. Трудовий кодекс так чинити роботодавця не зобов'язує, але і не забороняє (лист Роструда №656-6-0 від 18 березня 2008 року).
7
Після оформлення ксерокопії або пред'явлення оригіналу трудової книжки до Пенсійного фонду співробітник зобов'язаний негайно повернути документ до відділу кадрів для подальшого зберігання в сейфі.