Як відновити usb-порт. Як активувати usb в bios.

Відновити працездатність USB- портів можна штатними засобами системи Windows, без залучення додаткового програмного забезпечення. Обов'язковою умовою успішності даної операції є наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте devmgmt.msc в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти диспетчера пристроїв, натиснувши кнопку OK. Виділіть ім'я комп'ютера в списку діалогового вікна і вкажіть команду «Оновити конфігурацію устаткування» в меню можливих дій.
2
Перезавантажте систему і перевірте працездатність USB- портів .
3
Повторіть вищеописані дії по запуску утиліти диспетчера пристроїв і розкрийте посилання «Контролери універсальної послідовної шини USB" в діалоговому вікні. Викличте контекстне меню першого контролера кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Видалити». Послідовно видаліть і всі інші контролери та ще раз перезавантажте систему. Ця дія призведе до автоматичного оновлення конфігурації і повторної установці віддалених контролерів.
4
Поверніться до головного меню «Пуск» при неможливості відновити працездатність USB- портів попередніми методами і знову перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора реєстру, натиснувши кнопку OK.
5
Розкрийте веткуHKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServicesUSBи розгорніть меню «Правка» верхній сервісної панелі вікна редактора. Вкажіть команду «Створити» і виберіть підпункт «Параметр DWORD». Викличте контекстне меню створеного параметра кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Перейменувати». Надрукуйте DisableSelectiveSuspend в рядку «Ім'я» і підтвердіть свій вибір, натиснувши функціональну клавішу Enter.
6
Повторно розкрийте меню «Правка» і вкажіть команду «Змінити». Надрукуйте 1 в рядку «Значення даних» та підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.