Як ловити хижу рибу.

Існує безліч різновидів хижих риб. Кожна має свої особливості і перевагам. Якщо ви вирішили наловити хижої риби, визначитеся з вибором, враховуючи наявний вид наживки, розташування і снасті.
Вам знадобиться
  • - снасті;
  • - наживка.
Інструкція
1
Сонячним жарким днем, коли, здавалося б, риба погано клює, порибачьте на головня. Саме в цей період він мирно розташовується в тіні дерев, поїдаючи жуків, мошок, які обсипаються з гілок у воду. Також в якості наживки приготуйте бабок, хрущів, м'ясо жаби або раку. Якщо ви вирішите рибалити на спінінг, перевагу віддайте класу Ультра Лайт. Запам'ятайте: головень - полохлива риба і боїться різких рухів, гучних сплесків, а також прекрасно бачить волосінь. Як правило, розташовується риба на течії або в місцях із зворотною течією, де вода збирається за каменем або над ямою. При лові спінінгом підбирайте дрібні вертушки або воблери. Відмінно підійдуть меппси розміру 2 або 3. Залучаючи велику рибу , приманку вибирайте подовжену і вузьку.
2
Якщо ви вирішили піти на лов йоржа, врахуйте деякі особливості. Клює даний вид риб, як правило, по холодній воді. Саме тому зимова риболовля на йоржа - суцільне задоволення. Влітку його теж можна наловити, але рідше. Мешкає ця риба в місцях впадіння в річку струмків, у бровок і ямок. Йорж може клювати як на поплавкову, так і на мормишечную снасть. В якості наживки підготуйте ковбасу, варене або сире м'ясо, креветки, опариша або мотиля.
3
Не менш популярна серед рибалок ловля на річкового окуня. Щоб зловити цей вид риб, ознайомтеся з основними місцями його перебування. Це, як правило, водосховища, озера і річки. Розташовується окунь на невеликій течії, уникаючи піщаних і кам'янистих перекатів. У період з березня по квітень, при температурі води 9-12 градусів, починається нерест. При лові окуня можете використовувати такі види лову: блеснение в схил, нахлистом, спінінг, донну або поплавкову вудку. В якості приманки підійдуть опариш, мотиль або черв'як.
Корисна порада
Запам'ятайте: якщо ви виловили йоржа, що не саджайте його в одну ємність з іншими рибами. Уже через 15-20 хвилин вони можуть спливти черевом до верху, так як не переносять його слиз.