Як намалювати кролика.

Для того щоб намалювати кролика або зайця, необхідно зобразити дві допоміжні деталі відповідних розмірів, виділити основні частини тіла і доповнити малюнок штрихами.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних елементів - намалюйте два овалу, відповідні тулубу та голові кролика . Ви можете розташувати їх у безпосередній близькості один до іншого, якщо ваша тварина знаходиться в спокійному стані, або на невеликій відстані, якщо кролик стривожений або витягнув шию, зацікавившись чимось.
2
Загострити мордочку кролика , вона повинна мати форму яйця. На гострому кінці намалюйте ніс, він не покритий шкірою, як, наприклад, у кішки, а має короткий волосяний покрив. Для його виділення проведіть дві короткі розбіжні лінії, відповідні ніздрям. З двох сторін від нього зобразите тонкі рідкісні вусики, вони не дуже довгі. Приблизно в середині голови намалюйте очі, вони мають овальну форму з яскраво вираженим внутрішнім куточком. Зверніть увагу, що очі розташовані з боків голови, а не посаджені спереду, як у деяких порід собак, наприклад, у бульдогів. Дотримуйтесь напрямок росту шерсті на мордочці, вона росте від кінчика носа вгору, на щоках - від центру мордочки до країв.
3
Окресліть вуха кролика . Майте на увазі, що одним з відмінностей цієї тварини від найближчого родича зайця є менша довжина вух. Вона становить приблизно 2/3 довжини мордочки. За формою вуха нагадують розкрилися квіти кали, внутрішня поверхня покрита ніжним ворсом. Представники деяких декоративних порід кроликів мають висять вуха.
4
Прорисуйте лапи кролика . Якщо він сидить нерухомо, вони практично не видно з-під його тіла. Задні лапи міцніші, ніж передні, нижня їх частина за розміром відповідає довжині стегна, але все ж кролик не може похвалитися такими довгими ногами, як у зайця. Прорисуйте яскраво виражені зчленування задніх лап.
5
Зобразіть маленький хвостик.
6
Зітріть допоміжні лінії.
7
Приступайте до фарбування. Найчастіше кролики мають однотонний хутро, він може бути сірого, білого, чорного або коричневого кольору. Рідше зустрічаються плямисті кролики. Відтінок очей відповідає кольору шерсті, у білих кроликів червоні очі.