Як настроїти комунікатор інтернет.

Деякі люди, що використовують комунікатори з операційною системою Windows Mobile, стикаються з певними труднощами при налаштуванні підключення до інтернету . Природно, детальний вибір параметрів залежить від використовуваного провайдера, але існують і загальні поради та рекомендації.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Після повного завантаження операційної системи на вашому комунікаторі відкрийте меню «Пуск» (Start). Виберіть підменю «Налаштування» (Settings). Відкрийте пункт «З'єднання» (Connections), клікнувши по відповідній іконці.
2
Виберіть посилання «Додати нове підключення» (Add new connection). Після відкриття нового діалогового меню введіть довільну назву підключення. Краще всього використовувати латинські букви і цифри.
3
У графі «Виберіть модем» вкажіть пункт «Стільниковий лінія» (Cellular Line). Натисніть кнопку «Далі». Заповніть поле «Точка доступу». Найчастіше необхідно ввести слово internet, але краще заздалегідь уточніть цей момент, відвідавши офіційний сайт використовуваного оператора.
4
Знову натисніть кнопку «Далі» для переходу до наступного етапу. У цьому вікні вам необхідно заповнити поля «Ім'я користувача» (Username) і «Пароль» (Password). Ці дані ви також можете отримати на форумі провайдера. Крім того існує можливість зателефонувати на «гарячу» лінію компанії.
5
Після введення потрібних даних натисніть кнопку «Готово» (Finish). Перезавантажте комунікатор. Це необхідно для застосування нових параметрів в деяких моделях пристроїв.
6
Іноді виникає необхідність підключитися до інтернету через комп'ютер, використовуючи комунікатор як модем. Для цього підключіть мобільний пристрій до USB-порту ПК. Не встановлюйте додаткові програми - вони вам ні до чого.
7
На комунікаторі відкрийте меню «Пуск», виберіть підменю «Програми» і перейдіть за посиланням «Загальний інтернет». Виберіть тип підключення USB. У графі «Мережевий диск» виберіть назву вашого активного підключення до інтернету , яке ви задавали у другому кроці. Тепер натисніть кнопку «Підключити» і дочекайтеся застосування параметрів.