Як підключати буфер. Як підключити уселок з буфером в машину.

Для багатьох автомобілістів наявність якісного звуку в салоні машини є обов'язковою умовою. Однак якісна апаратура передбачена в заводській комплектації лише дуже дорогих марок автомобілів. Тому в бюджетні автомобілі доводиться самостійно встановлювати і підключати всі компоненти аудіосистеми.
Вам знадобиться
  • - сабвуфер;
  • - комплект проводів;
  • - кріплення для корпуса сабвуфера;
  • - саморізи.
Інструкція
1
Виміряйте довжину і ширину корпусу сабвуфера, який ви хочете встановити в салон автомобіля. За цими параметрами знайдіть оптимальне місце для установки. Якщо корпус виконаний з гладкого матеріалу, то встановлювати сабвуфер слід на деякій відстані від стінок багажника. Це дозволить уникнути виникнення тріска і іншого стороннього шуму при включеному сабвуфере.
2
Розмітьте дно багажника в тому місці, де буде встановлюватися сабвуфер. Ретельно промерьте всі отвори для кріплень і акуратно просвердлите отвори. Проведіть попередню примірку. Якщо немає вад, то встановіть кріплення і ретельно закрутіть їх за допомогою саморізів або болтів.
3
Якщо сабвуфер пасивний, встановіть підсилювач. Його слід розмістити на деякій відстані від корпусу сабвуфера. Ні в якому разі не кріпите підсилювач за корпусом низькочастотного динаміка. При роботі аудіосистеми це негативно позначиться на якості звуку.
4
Зафіксуйте підсилювач за допомогою таких же кріплень. Врахуйте, що підсилювач і сабвуфер повинні бути нерухомі, інакше при роботі аудіосистеми будуть чутні сторонні звуки та інші шуми.
5
Прокладіть проводку від багажника до передньої панелі. Є кілька способів для прокладки. Ви можете прокінуть дроти через дах машини. Для цього потрібно буде зняти обшивку. Перед цим обов'язково відвідайте автомагазин і купите кілька пластикових пістонів для кріплення обшивки. Вони дуже крихкі і легко ламаються, тому слід заздалегідь купити невеликий запас таких деталей.
6
Акуратно і ретельно прикріпіть проводку і укладіть її в технічні поглиблення автомобіля. Для кріплень використовуйте спеціальний скотч та пластикові хомути. Слідкуйте за тим, щоб жодна з частин проводки не бовталася. Інакше при русі будуть виникати стуки і скрегіт. Провід проведіть до тильної сторони торпеди по стійці.
7
Підключіть всі дроти до підсилювача, сабвуферу і автомагнітоли. Проведіть перше включення. Якщо вся система працює відмінно, встановіть в зворотному порядку всю обшивку.