Як поставити звукознімач.

Нерідко гітаристи замислюються про установку на свої інструменти пристроїв під назвою звукознімач . На перший погляд ця процедура не викликає особливих труднощів, проте існує кілька типів звукознімачів, установка кожного з яких має свої власні особливості.
Інструкція
1
Перед установкою необхідно визначитися з типом звукознімача, він може бути пьезокерамический або ж магнітоелектричний, одинарної або спареної конструкції. Виберіть той звукознімач , який необхідний саме вам. Одинарний (single) надає звуку яскравий, колоритний сигнал, але створює, і це його головний недолік, невеликий фон через наявність у своїй будові всього однієї обмотки, так званої котушки індуктивності. Якщо хочете зменшити присутній фон, використовуйте додаткові схеми і доробіть звукознімач .
2
Також ще одним різновидом магнітоелектричних звукознімачів є humbacker. Він складається з двох котушок, підключених певним чином, використовуючи його, ви отримаєте збитий і щільний звук, при цьому максимально знижуючи перешкоди через що виникає фону. Виберіть один з цих звукознімачів (single або humbacker) і встановіть його в верхній частині деки гітари за допомогою спеціальних затискачів.
3
Крім магнітоелектричних існують пьезокерамические звукосниматели, які, в свою чергу, діляться на знімні і стаціонарні. Знімний являє собою диск невеликої товщини з п'єзоелементом. Встановіть його або на внутрішньому просторі гітари, або на її зовнішній стороні за допомогою спеціальної «липучки». Природно, від місця його розташування буде залежати який зі гітари звук.
4
Стаціонарний являє собою тонкий металевий брусок з декількома п'єзоелементами, кількість яких дорівнює кількості струн, можливий варіант з використанням в конструкції цільної смужки, зробленої з матеріалу з п'єзоелектричними властивостями. Встановіть даний пристрій на нижній поріжок деки, так як в цьому місці коливання від струн передаються найкращому чином. Також варто відзначити, що в основі роботи звукознімачів з п'єзоелементом лежить особливість перетворення механічних коливань в електричний сигнал.
Існує два типи звукознімачів, які встановлюються на акустичні гітари. Перший тип - магнітоелектричні, другий - пьезокерамические. Установка кожного з них має свої особливості.
Інструкція
1
Принцип роботи і конструкція магнітоелектричних звукознімачів аналогічні вживаним в електрогітарах датчикам. Різниця полягає в частотних характеристиках. З цієї причини звукосниматели від електрогітар на акустичних інструментах краще не використовувати. Крім того, магнітоелектричні звукознімачі повинні встановлюватися тільки на гітари з металевими струнами.
2
Якщо ви встановлюєте магнітоелектричний звукознімач , визначтеся з його конструкцією: одинарний (single) або спарений (humbacker). Перший тип конструкції являє собою одну котушку індуктивності і відрізняється більш прозорим звучанням, але в той же час наявністю невеликого фону і меншим вихідним сигналом. Тільки активні single-датчики не мають фону, де ця проблема вирішена за допомогою додаткових схем. Ціна активних звукознімачів більше в кілька разів.
3
Другий тип конструкції - humbacker - являє собою дві котушки індуктивності, за рахунок чого такі звукознімачі не мають фону. Вони відрізняються більш потужним звуковим сигналом і густим і щільним звуком.
4
Як правило, магнітоелектричні звукознімачі встановлюються в отвір на верхній деці, яке також називається розеткою. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних розпірок, які утримують звукознімач в деці гітари.
5
Другий тип звукознімачів - пьезокерамические. За рахунок пьезокристалла здійснюється перетворення механічного коливання в електросигнал. Існує два види таких звукознімачів: знімні («таблетки») і стаціонарні.
6
Установка знімного звукоснимателя здійснюється за допомогою спеціальної липучки. Він може бути встановлений як на інструмент зовні, так і всередині через отвір в деці (розетку). Вибрати найбільш відповідний вам варіант. Більш насиченим звук вийде при установці звукоснимателя всередині гітари.
7
Установка стаціонарного пьезокерамического звукоснимателя здійснюється під нижній поріжок гітари. Процедура вимагає досвіду, тому при його відсутності, краще довірити установку професіоналу.